İlk League of Legends Romanı Ruination Duyuruldu | Senin Dijital Platformun WhatsApp Destek

İlk League of Legends Romanı Ruination Duyuruldu

İlk League of Legends Romanı Ruination Duyuruldu

İlk League of Legends Romanı Ruination Duyuruldu

Haberler

22.03.2022 22:23

Dünyanın en popüler MOBA oyunu League of Legends'ın ilk romanı Ruination duyuruldu. Son iki yıldır inanılmaz atılımlar gerçekleştiren Riot Games, şimdi de League of Legends Romanı Ruination'ı piyasaya sürerek büyük bir yenilik gerçekleştirdi.

League of Legends'ın en çok eleştirilen yönlerinden biri olan, hikaye konusundaki eksiklikler sonunda tamamlanıyor. Oyun çıktığı günden bu yana kesinleşmiş bir hikaye örgüsü olmamasından dolayı ciddi eleştiriler alıyordu. Öyle ki karakterlerin bir kısmı rastgele oluşturulmuş gibi duruyordu. Rakipleri Warcraft ve Dota'da karakter örgüleri ve hikayeler oldukça sağlam temeller üzerinden işleniyordu.

League of Legends Ruination'la beraber birçok soru işaretinin kaybolması bekleniyor. 6 Eylül'de piyasaya ilk etapta ABD'de sürülecek kitabın kısa zamanda ülkemize gelmesi bekleniyor. Kalista karakterini ön planda göreceğimiz kitap birçok League of Legends hikayesinden biri olacak. Aynı Unutulmuş Diyarlar serisi gibi, birkaç farklı hikayenin işleneceği bir seri olması bekleniyor. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat boyunca satın almış olduğunuz ürünleriniz anında teslim edilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.