Kıyamet Sonrası Cyberpunk Oyunu: Exekiller, PC İçin Duyuruldu

Haberler

20.08.2021 15:51

Polonyalı bağımsız geliştirici Paradark Studio, yeni bir tek oyunculu, kıyamet sonrası, aksiyon-macera siberpunk ve batı karışımı oyunu olan Exekiller'i (Steam aracılığıyla) PC için duyurdu!

Paradark Studio CEO'su Amadeusz Wrobel bir basın açıklamasında, “ Eski Batı ve kıyamet sonrası hayranlarıyız, aynı zamanda karanlık bilim kurgu, siberpunk ve retro-fütürizm - bu türleri karıştırmak Exekiller’ı doğdurdu” dedi.

Henüz bir çıkış tarihi belli olmasa da çok uzak bir tarih olacağını düşünmüyoruz.

Exekiller Hikayesi Hakkında Detaylar

20 yıl önce Büyük Yangın Felaketi dünyanın çoğunu ateşe verdi ve kitlesel yok oluşa ve yaşamın ve dünyanın yok olmasına neden oldu. İnsanlığın sadece %30'u hayatta kaldı, yeryüzünde sadece birkaç noktanın yaşaması mümkün. Hükümetler başarısız olunca, şirketler kontrolü ele aldı. Dünya kaosa ve anarşiye sürükleniyor. 1998'de New York'a hoş geldiniz.

Sen bir Exekiller, fütüristik bir ödül avcısısın. Asıl amacınız, sahibi hakkında bilgi toplayan ve aynı zamanda onu kontrol eden biyoçip bileşeni olan SOULS'u toplamaktır. Cipsler, Yeni Dünya'yı yöneten en büyük şirketlerden biri tarafından üretilir. SOUL olmadan basitçe var olamazsınız.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: AWAY: The Survival Series 28 Eylül'de Çıkıyor

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.