Syberia: The World Before 2022’ye Ertelendi

Haberler

04.12.2021 13:32

Daha önce çıkış tarihinin 10 Aralık olacağını duyuran oyunun yapımcısı Microids, Syberia: The World Before’un 2022’nin ilk çeyreğine ertelendiğini duyurdu.

Syberia: The World Before, Windows PC için Q1 2022'ye ertelenirken, oyun SteamGOG ve Epic Games Store'da satışa sunulacağını da duyurdu. Ancak konsol tarafı için henüz belirlenmiş bir tarih maalesef bulunmamakta.

5 (3) 

Oyun Hakkında

555 (4)

Vaghen, 1937:Dana Roze, piyanist olarak parlak bir kariyere başlayan 17 yaşında bir kızdır. Ancak, İkinci Dünya Savaşı'nın şafağında, Kahverengi Gölge'nin faşist tehdidi Avrupa'yı sararken, geleceği üzerinde gölgeler görünmeye başlar.

Tayga, 2004:Kate Walker, hapsedildiği tuz madeninde elinden geldiğince hayatta kalır ve trajik bir olay onu kimliğini bulmak için yeni bir maceraya sürükler.

Kıtalar arasında  ve  zamanda bir maceraya  atılın. Çok uzun süredir gömülü kalmış gizemlerin dibine inerken hem Kate Walker hem de Dana Roze olarak oynayın.

55 (4)

 Nefes kesen manzaraları ve ikonik karakterleri ile Benoît Sokal'ın fantastik  ve  şiirsel dünyasını keşfedin .

 Destan geleneğine uygun olarak karmaşık bulmacaları  ve  bilmeceleri çözün.

 Eşi görülmemiş bahisler ve sürükleyici diyaloglarla zengin  ve  büyüleyici bir hikayeyi keşfedin.

Inon Zur  (Syberia 3, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia) tarafından bestelenen  senfonik film müzikleriyle kulaklarınıza şenlik yaşatın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Tribes of Midgard 2. Sezonu Aralık 2021'de Geliyor

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ