VALORANT Konsollara Çıkabilir! | Senin Dijital Platformun WhatsApp Destek

VALORANT Konsollara Çıkabilir!

VALORANT Konsollara Çıkabilir!

VALORANT Konsollara Çıkabilir!

Haberler

24.11.2022 16:43

Riot Games için birkaç yeni iş ilanı, bir Valorant PS5 oyununun geliştirilmekte olabileceğini gösteriyor. Her iki liste de, konsollar dahil olmak üzere birden çok platformda gelişen uzmanlık isteyen tasarım rollerine işaret ediyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, popüler eSpor oyununun muhtemelen PS5 ve PS4'e geleceğini ilk kez duymuyoruz, çünkü Mart 2022'de yapılan bir sızıntı, oyun dosyalarına eklenen ve PSN ile çevrimiçi bir bağlantıdan bahseden birkaç diziyi ortaya çıkarmıştı. Riot Games ayrıca Haziran 2020'de oyun için de bir konsol prototipi üzerinde çalıştığını açıkladı.

 

Valorant mobil platformlara da geliyor olabilir!

Özellikle, Riot Games'in Bellevue, Washington'daki iki iş ilanı, " Konsol Kıdemli Oyun Tasarımcısı " ve " Konsol Oyun Tasarım Müdürü " için. İlan başlıkları gerçekten heyecanlandırıyor!

Ancak biraz daha derine inerek, Kıdemli Oyun Tasarımcısı pozisyonu, başvuru sahibinin "en az bir konsol tabanlı AAA+ çevrimiçi rekabetçi oyun" gönderme veya üzerinde çalışma deneyimine sahip olmasını gerektirir. Oyun Tasarım Müdürü rolü daha da ileri gider ve özellikle geliştiriciden "bir vizyon belirlemesine yardım etmesini ve tasarımcılara Valorant'ı yeni platformlara taşıma konusunda rehberlik etmesini" istiyor. Bu, "bir konsol FPS pazarı ve oyuncu motivasyonları ve davranışları hakkında sağlam bir anlayışa" sahip olmanın yanı sıra.

İlginç bir şekilde, her iki iş de PC, mobil ve konsol platformlarında geliştirme deneyimi olan adayları arzuluyor, bu da Riot Games'in Valorant'ı iOS ve Android platformlarına da getirme fikri olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, listelerin konsol önceliği, Valorant PS5 sürümünün mobil sürümden önce geleceğini gösteriyor.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.