Apple Store iTunes Bakiye Satın Al | Senin Dijital Platformun WhatsApp Destek

Hızlı Kayıt


veya ile kayıt ol

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya ile giriş yap

0
pull-icon

Ürünler

Oyun Açıklaması

Ürün Açıklaması

Yorumlar ( 0 )

Ürün Adı

Bonus

Stok

İndirim

Fiyat

Adet

SATIN AL

Var

-

1.81

Yok

-

3.62

Türkiye'nin en ucuz Apple Store itunes Bakiyesi hediye kartları Dijipin'de. Hemen teslim seçeneğimiz ile satın alın. Apple Store kodunuzu hemen satın alıp kullanabileceğiniz Türkiye’nin en güvenilir adresi Dijipin’e hoş geldiniz. En ucuz Apple Store kodlarıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Dijipin’den satın alacağınız Apple Store kodlarını; Clash Royale, Kafa Topu, Clash of Clans, Brawl Stars, Pokemon Go ve daha birçok oyunda kullanabilirsiniz. Dijipin’den aldığınız Apple Store hediye kartı kodlarınız anında teslim edilir kesinlikle beklemezsiniz. Bununla beraber Apple Store hediye kartları sayesinde: Apple Store ve iTunes’da sinema, film, müzik ve kitaplar da satın alabilirsiniz. Yalnızca Türkiye’den yapılan Apple Medya Hizmetleri alışverişlerinde geçerlidir. Kullanım için Apple Kimliği gereksiniminin yanı sıra, lisans ve kullanım koşullarının önceden kabul edilmiş olması gereklidir. Nakit paraya çevrilemez, ikinci el satışı yapılamaz ve Türkiye dışına sevkiyat için kullanılamaz. Geri ödeme alabilme veya takas edebilme seçenekleri de mevcut değildir (kanunların öngördüğü durumlar haricinde). Veri toplama ve kullanımı, Apple Gizlilik Politikası’na tabidir; bkz. apple.com/tr/privacy. Kartların kaybedilmesi, çalınması ya da izinsiz kullanımından kaynaklanan hiçbir zarar veya hasardan Apple sorumlu tutulamaz. Kanunlardan kaynaklanan haklarınız geçerlidir. iTunes ve App Store Kartları, Apple Distribution International Ltd. tarafından üretilmekte ve sağlanmaktadır. Kartların dağıtılmasında satıcı, Apple Distribution International Ltd. adına aracı görevi üstlenmektedir. Kartın kullanımı koşullara tabidir; bkz. apple.com/tr/go/legal/gc. iTunes Store ve App Store’dan satın alınan içerikler, sadece kanunlara uygun kişisel kullanım içindir. © 2020 Apple Distribution International Ltd. Tüm hakları saklıdır.

Apple Store iTunes Bakiye / Apple Store iTunes Bakiye Nasıl Teslim Alırım ?


Türkiye'nin en ucuz Apple Store itunes Bakiyesi hediye kartları Dijipin'de. Hemen teslim seçeneğimiz ile satın alın. Apple Store kodunuzu hemen satın alıp kullanabileceğiniz Türkiye’nin en güvenilir adresi Dijipin’e hoş geldiniz. En ucuz Apple Store kodlarıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Dijipin’den satın alacağınız Apple Store kodlarını; Clash Royale, Kafa Topu, Clash of Clans, Brawl Stars, Pokemon Go ve daha birçok oyunda kullanabilirsiniz. Dijipin’den aldığınız  Apple Store hediye kartı kodlarınız anında teslim edilir kesinlikle beklemezsiniz. Bununla beraber Apple Store hediye kartları sayesinde: Apple Store ve iTunes’da sinema, film, müzik ve kitaplar da satın alabilirsiniz.

 

Yalnızca Türkiye’den yapılan Apple Medya Hizmetleri alışverişlerinde geçerlidir. Kullanım için Apple Kimliği gereksiniminin yanı sıra, lisans ve kullanım koşullarının önceden kabul edilmiş olması gereklidir. Nakit paraya çevrilemez, ikinci el satışı yapılamaz ve Türkiye dışına sevkiyat için kullanılamaz. Geri ödeme alabilme veya takas edebilme seçenekleri de mevcut değildir (kanunların öngördüğü durumlar haricinde). Veri toplama ve kullanımı, Apple Gizlilik Politikası’na tabidir; bkz. apple.com/tr/privacy. Kartların kaybedilmesi, çalınması ya da izinsiz kullanımından kaynaklanan hiçbir zarar veya hasardan Apple sorumlu tutulamaz. Kanunlardan kaynaklanan haklarınız geçerlidir. iTunes ve App Store Kartları, Apple Distribution International Ltd. tarafından üretilmekte ve sağlanmaktadır. Kartların dağıtılmasında satıcı, Apple Distribution International Ltd. adına aracı görevi üstlenmektedir. Kartın kullanımı koşullara tabidir; bkz. apple.com/tr/go/legal/gc. iTunes Store ve App Store’dan satın alınan içerikler, sadece kanunlara uygun kişisel kullanım içindir. © 2020 Apple Distribution International Ltd. Tüm hakları saklıdır.

Hızlı Teslimat

7 gün 24 saat boyunca satın almış olduğunuz ürünleriniz anında teslim edilir.

Güvenli Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.