Google Play kodu 100 TL Satın Al | Senin Dijital Platformun WhatsApp Destek

Google Play kodu / Google Play kodu / Google Play kodu 100 TL

Google Play kodu Google Play kodu 100 TL Google Play kodu 100 TL Satın Al, anında teslim.

Google Play kodu 100 TL

Bölge

Platform

Mobil Oyunlar,Google (Android)

Geliştirici

Google

Yayıncı

Google

Tür

Platform,Dijital Kod

Barkod Numarası

Stok

Yok

Bonus

0

Dijital Anahtar

Hemen Teslim

100.00

Yorumlar ( 6 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

 • Mükemmel

%66.67

 • Çok İyi

%16.67

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%0.00

 • Kötü

%0.00

4.0

Puan Ortalaması

avatar
 • Değerlendirmeniz

Google Play kodunuzu hemen satın alıp kullanabileceğiniz Türkiye’nin en güvenilir adresi Dijipin’e hoş geldiniz. En ucuz Google Play kodlarıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Dijipin’den satın alacağınız Google Play kodlarını; Clash Royale, Kafa Topu, Clash of Clans, Brawl Stars, Pokemon Go ve daha birçok oyunda kullanabilirsiniz. Dijipin’den aldığınız Google Play kodlarınız anında teslim edilir kesinlikle beklemezsiniz. Bununla beraber Google Play hediye kartları sayesinde: Google Play’de sinema, film ve kitaplar da satın alabilirsiniz. Bu hediye kartının kodunu yalnızca Google Play’de kullanın. Kod için diğer tüm istekler dolandırıcılık olabilir. play.google.com/giftcardscam adresini ziyaret edin. Kullanmak için kodu Play Store uygulamasında veya play.google.com/redeem adresinde girin. Şartlar ve Koşullar Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-terms adresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye'de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ'nin satış ortağı olan Google Payment Corp. (“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play'deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kartın kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresini ziyaret edin.

Google Play kodunuzu hemen satın alıp kullanabileceğiniz Türkiye’nin en güvenilir adresi Dijipin’e hoş geldiniz. En ucuz Google Play kodlarıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Dijipin’den satın alacağınız Google Play kodlarını;

Clash Royale, Kafa Topu, Clash of Clans, Brawl Stars, Pokemon Go ve daha birçok oyunda kullanabilirsiniz. Dijipin’den aldığınız Google Play kodlarınız anında teslim edilir kesinlikle beklemezsiniz. Bununla beraber Google Play hediye kartları sayesinde: Google Play’de sinema, film ve kitaplar da satın alabilirsiniz.

Bu hediye kartının kodunu yalnızca Google Play’de kullanın. Kod için diğer tüm istekler dolandırıcılık olabilir. play.google.com/giftcardscam adresini ziyaret edin. Kullanmak için kodu Play Store uygulamasında veya play.google.com/redeem adresinde girin.

Şartlar ve Koşullar

Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-terms adresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye'de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ'nin satış ortağı olan Google Payment Corp. (“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play'deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kartın kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresini ziyaret edin.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.