Jedi: Survivor'ın Çıkışına Yakın Son Fragmanı Geldi!

Jedi: Survivor'ın Çıkışına Yakın Son Fragmanı Geldi!

Aksiyon/macera oyunu olan Star Wars Jedi: Survivor'ın çıkışı, Respawn Entertainment ve Electronic Arts'ın oyunun son oyun fragmanını

Aksiyon/macera oyunu olan Star Wars Jedi: Survivor'ın çıkışı, Respawn Entertainment ve Electronic Arts'ın oyunun son oyun fragmanını yayınlamasından bu yana iki haftadan kısa bir süre içinde çıkacak.

İçinde, bir Jedi ustasından çok ışın kılıcı olan bir Mad Max'i hatırlatan daha yaşlı bir Cal Kestis görebilirsiniz. Cal'ın yeni arkadaşları ve düşmanlarının yanı sıra; Star Wars hayranlarının ziyaret edebileceği yeni ve zaten tanıdık gezegenler ve yerler; yeni "araçlar" ve Star Wars evreninden bazı ikonik canavarlar var.

Bir hatırlatma olarak, Star Wars Jedi: Survivor, Electronic Arts'ın son yıllarda neredeyse tek oyunculu oyunu olan Star Wars Jedi: Fallen Order'ın (2019) doğrudan devamı niteliğindedir.

Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan 2023'te Windows PC (EA uygulaması, Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series X/S'ye geliyor. 

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.


Counter Strike 2 Beta'sı İçin Oyunda Saat Kasan Oyunculara Valve'dan Kötü Haber!
Counter Strike 2 Beta'sı İçin Oyunda Saat Kasan Oyunculara Valve'dan Kötü Haber!

Valve, CS:GO'da boşta kalmanın Counter Strike 2 betaya girme şansınızı artırmayacağını onayladı. Bilmeyenler için, geçen hafta Valve