Dead By Daylight Bir Sonraki Hafta Epic Games’te Bedava Olacak

Dead By Daylight Bir Sonraki Hafta Epic Games’te Bedava Olacak

Arkadaşlarınla birlikte öldürülmek aslında oldukça eğlenceli bir fikir olabilir diye düşündük.

Arkadaşlarınla ​​birlikte öldürülmek aslında oldukça eğlenceli bir fikir olabilir diye düşündük.

 Behavior Interactive'in dünyanın ilk seri katil simülatörü Dead by Daylight, Epic Games Store tarafından sunulan bir sonraki ücretsiz oyun olacak .

No Man's Sky gibi şeyler daha fazla manşet olabilir, ancak Dead by Daylight lansmanından bu yana ÇOK değişti. Behavior Interactive'in Steam'de Dead by Daylight’ı piyasaya sürmesinden bu yana geçen beş yıl içinde oyun, keskin bir mekanik entrika, çok yönlü yapı ve stratejilerden oluşan ultra karmaşık bir ağ ve her biri göreceli olarak güçlü ve zayıf yönlerle donatılmış çeşitli karakter paketleri geliştirdi. Derinlik açısından League of Legends ve Dota 2'ye çok daha yakın bir şeye dönüşen bir komedi-korku oyunuydu aslında.

Dead by Daylight, 2 Aralık'ta Epic Games Store'da DLC’ler ile birlikte gelecek ve 9 Aralık'a kadar ücretsiz olacak. 

Dead By Daylight Hakkında

2 (16) 

Dead by Daylight, bir oyuncunun vahşi Katil rolünü üstlendiği ve diğer dört oyuncunun Katil'den kaçmaya ve yakalanmaktan, işkence görmekten ve öldürülmekten kaçınmak için Hayatta Kalanlar olarak oynadığı çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunudur.

Hayatta kalanlar üçüncü şahıs olarak oynar ve daha iyi durumsal farkındalık avantajına sahiptir. The Killer birinci şahıs olarak oynuyor ve daha çok avlarına odaklanıyor.

22 (11)

Hayatta Kalanların her karşılaşmadaki hedefi, Katil tarafından yakalanmadan Ölüm Alanından kaçmaktır - özellikle her oynadığınızda ortam değiştiğinde kulağa olduğundan daha kolay gelen bir şey.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Eski Mass Effect Baş Yazarı, Yeni Amazon Dizisi İçin Danışılmaktan Memnuniyet Duyarım Dedi

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Lethal Company'den Bir Rekor Daha!
Lethal Company'den Bir Rekor Daha!

Geçen hafta Steam'deki en çok satan oyun YİNE Lethal Company oldu.