League of Legends UDYR Rework’ü Yakında!

League of Legends UDYR Rework’ü Yakında!

2021’in ilk aylarında oy çoğunluğuyla seçilen Udyr ve Dr.Mundo Rework’leri yavaş yavaş Sihirdar Vadisinde yerini göstermeye başladı.

2021’in ilk aylarında oy çoğunluğuyla seçilen Udyr ve Dr.Mundo Rework’leri yavaş yavaş Sihirdar Vadisinde yerini göstermeye başladı. Dr.Mundo için yapılan görsel ve oynanış yenilenmesinden sonra ise sıra Udyr’de.

Udyr’in seçilmesinin arkadasında yatan sebeblerden birisi aslında şampiyonun çok eski bir tarihi olduğu ve uzuuuun zamandır hiçbir şekilde dokunulmadığındandı. Yani oynanışı aslında bir on yıl önceye dayanıyor diyebiliriz.

Riot’un paylaştığı bir blog yazısından alıntı yapacaksak, Udyr için yeni oynanış ve görsellerdeki asıl amaçlar şunlar olacak:

RIOT GAMES:

“Udyr'in duruş değiştirme kimliğini bozmamak ve onu normal saldırı/yakın dövüş odaklı bir şampiyon olarak korumak. Udyr'i özgün kılan ve öne çıkmasını sağlayan yönlerinin bunlar olduğunu düşünüyoruz. Oynanışını modernleştirmek için duruşlarını ve yakın dövüş saldırılarını daha ilgi çekici hale getirerek ona derinlik katacak ve Udyr havalı bir şeyler yaptığında bu durumu netleştireceğiz (şu anda oynanışı pek de heyecanlı değil).

Udyr'in görsellerini modern LoL standartlarına ulaştırırken, genel savaşçı şaman temasını koruyacağız. Amacımız Udyr'in görsellerini geliştirmek, yeniden tasarlamak değil.

Hikâye açısındansa oyun içi tasvirini, yakın dönemde çıkardığımız öykülerdeki tasvirine daha yakın tutmak ve onun Freljord'la arasında daha güçlü bir bağ olmasını istiyoruz.”

şeklinde yayınladı. Şu an Udyr’in üstünde çalışan 3 ayrı geliştirici mevcut.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Konami, Among Us Benzeri olan “Crimesight” Oyununu Duyurdu!

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

The Last of Us Multiplayer Seçeneği Hala Yapım Aşamasında
The Last of Us Multiplayer Seçeneği Hala Yapım Aşamasında

İlk yayınlandıktan birkaç yıl sonra, Naughty Dog'un The Last of Us çok oyunculu seçeneğinin hala geldiğini doğruladı.