Marvel's Guardians of the Galaxy Çıkış Tarihi Açıklandı

Marvel's Guardians of the Galaxy Çıkış Tarihi Açıklandı

Star-Lord ve onun ortakları ile Ekim’de buluşacağız.

Star-Lord ve onun ortakları ile Ekim’de buluşacağız.

Marvel'in Guardians of the Galaxy çıkış tarihi Square Enix E3 2021 vitrininde açıklandı.  Oyun, Xbox Series X , Xbox Series S , PS5 , PC, PS4 ve Xbox One için 26 Ekim 2021 olarak duyuruldu . 

Eidos Montreal'de geliştirilmekte olan oyun, Star-Lord olarak oynadığınızı ve onları hayal ettiğiniz çekişmeli sevimli grup olan Muhafızlara liderlik ettiğimizi göreceğiz.

Marvel'in Galaksinin Koruyucuları, hem hikayede hem de savaşta diyalog seçeneklerine ve seçimlerine odaklanan, üçüncü şahıs, tamamen tek oyunculu bir anlatı macerası olacak. Muhafızların lideri olarak Star-Lord, Muhafızlar arasında sürtüşmeye neden olabilecek çeşitli durumlarla nasıl başa çıkılacağı konusunda birçok karar vermek zorunda kalacak. 

Ayrıca gösteri sırasında yayınlanan bir geliştiricinin videosundan da MCU veya çizgi romanla bağlantılı olmadığını ve orijinal bir hikaye olacağını öğrendik.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Assassin's Creed Valhalla: The Siege of Paris DLC'si Bu Yaz Geliyor

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Final Fantasy 7 Remake’i PC’ye Gelebilir
Final Fantasy 7 Remake’i PC’ye Gelebilir

Sevilen serinin remake olan oyunu pc’ye gelme yolunda olabilir. Kesin olmasa da, Final Fantasy 7 Remake, Epic Games Store'da olası bir sızıntıya göre, sonunda PC'ye geliyor gibi görünüyor.