Rockstar Games, GTA: Triology’nin Sıkıntılı Çıkışı Hakkında Özür Diledi

Rockstar Games, GTA: Triology’nin Sıkıntılı Çıkışı Hakkında Özür Diledi

Rockstar Games , Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ın lansmanı için özür diledi ve bu ay lansman sırasında oyunların teknik sorunlarına ve genel durumuna dikkat çekti.

Rockstar Games , Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ın lansmanı için özür diledi ve bu ay lansman sırasında oyunların teknik sorunlarına ve genel durumuna dikkat çekti.

3 (9)

Özür Demeci:

“Herkese selam,

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ın lansmanının bir parçası olarak ortaya çıkan beklenmedik teknik sorunlarla ilgili bir güncelleme sağlamak istiyoruz.

Öncelikle, bu oyunları oynarken sorunlarla karşılaşan herkesten içtenlikle özür dileriz.

Grand Theft Auto serisi ve bu ikonik üçlemeyi oluşturan oyunlar, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için bildiğimiz kadar bizim için de özel. Bu klasik oyunların güncellenmiş sürümleri, kendi kalite standartlarımızı veya hayranlarımızın beklediği standartları karşılayan bir durumda piyasaya sürülmedi.

Teknik sorunları çözmek ve ileriye dönük her oyunu geliştirmek için devam eden planlarımız var. Planlanan her güncelleme ile oyunlar hak ettikleri kalite seviyesine ulaşacak.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ın tüm sürümleri için önümüzdeki günlerde bir dizi sorunu ele alacak yeni bir Başlık Güncellemesi yolda. Yayınlanır yayınlanmaz herkesi güncelleyeceğiz.

Bu arada, geliştirme ekiplerinin üyelerinin sosyal medyada taciz edildiğine dair raporları duyduğumuzu belirtmek bizi üzüyor. Bu sorunlar üzerinde çalışırken topluluğumuzdan lütfen bu sürümle ilgili saygılı ve medeni bir söylem sürdürmelerini rica ediyoruz.

Definitive Editions'ın hedeflerinden biri, oyuncuların bu oyunları modern platformlarda uzun yıllar boyunca oynamasına izin vermek olsa da, bazılarınızın hala önceki klasik sürümleri satın almak isteyeceğini anlıyoruz.

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas'ın klasik PC sürümlerini kısa süre içinde bir paket olarak Rockstar Store'a ekleyeceğiz. Ayrıca, Rockstar Store'dan PC için Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ı 30 Haziran 2022'ye kadar satın alan herkes, bu klasik sürümleri Rockstar Games Launcher kitaplığında hiçbir ek ücret ödemeden alacak. Bunlar Rockstar Store'a geri döner dönmez herkesi güncelleyeceğiz.

Bu oyunların herkesin haklı olarak yüksek standartlarını karşılamasını sağlamak için bu güncellemeler üzerinde çalışırken, herkese sabır ve anlayışlarından dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz.

Saygılarımla,
Rockstar Games”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Metal:Hellsinger 2022’ye Ertelendi

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.