Sony, Bu Hafta İçin PlayStation State of Play Etkinliğini Duyurdu

Sony, Bu Hafta İçin PlayStation State of Play Etkinliğini Duyurdu

Sony, 23 Şubat'ta bir PlayStation State of Play etkinliği düzenleyeceğini ve Suicide Squad: Kill the Justice League ile ilgili yeni

Sony, 23 Şubat'ta bir PlayStation State of Play etkinliği düzenleyeceğini ve Suicide Squad: Kill the Justice League ile ilgili yeni detayları ve daha fazlasını paylaşacağını duyurdu.

Bir tweet'te (aşağıda) duyurulan etkinlik, Pasifik saatiyle 13:00 / Doğu saatiyle 16:00 / Birleşik Krallık ile akşam 9'da (yani 24 Şubat sabahı 07:00) gerçekleşecek ve PlayStation'ın YouTube ve Twitch kanallarından izlenebilecek.

Tam olarak ne göstereceğini söylemese de Sony, State of Play'de bağımsız ve üçüncü taraf açıklamalarının yanı sıra beş yeni PlayStation VR 2 oyununun gösterileceğini onayladı.

Ana ilgi belki de Suicide Squad: Kill the Justice League'den 15 dakikalık bir oyun gameplayinden olacak, ancak yeni oyun mekaniklerini ve Rocksteady Studios'un en son güncellemelerini paylaşacak.

E3 ve diğer bazı büyük oyun konferanslarından biraz uzaklaşan Sony, büyük duyurularının çoğunu bunun gibi State of Play etkinliklerine ayırdı.

PUBG Mobile En İyi Loot Noktaları ve Stratejileri
PUBG Mobile En İyi Loot Noktaları ve Stratejileri

PUBG Mobile'de nasıl loot yapılır? PUBG Mobile loot noktaları ve silahlar bu rehberimizde!