LoL Arena Modu Dönüyor!

LoL Arena Modu Dönüyor!

League of Legends oyuncularının heyecanla beklediği bir haber var! Arena Modu, yaz aylarından önce geri dönüyor. URF Modu’ndan sonra en çok sevilen mod olan Arena, oyuncuların takım arkadaşlarıyla birlikte eğlenebileceği ve en önemlisi Sihirdar Vadisinden tamamen farklı bir deneyim sunuyor.

League of Legends'tan Yaza Hazırlık; Arena MODU Dönüyor!

İlgini Çekebilecek Diğer LoL Haberleri

League of Legends'tan Yaza Hazırlık; Arena MODU Dönüyor!

League of Legends oyuncularının heyecanla beklediği bir haber var! Arena Modu, yaz aylarından önce geri dönüyor. URF Modu’ndan sonra en çok sevilen mod olan Arena, oyuncuların takım arkadaşlarıyla birlikte eğlenebileceği ve en önemlisi Sihirdar Vadisinden tamamen farklı bir deneyim sunuyor. Riot Games’in baş geliştiricilerinden RiotMeddler, bu konuda açıklamalarda bulundu.

Arena Modu hakkında yapılan güncellemeler ve yenilikler şunlar:

  1. Daha Fazla Oyuncu: Arena Modu artık daha büyük takımlara ev sahipliği yapacak. İlk olarak dört takımın mücadele ettiği bu mod, sekiz takıma çıkacak. Bu, daha fazla strateji ve eğlence anlamına geliyor.
  2. Eklentiler ve Eşyalar: Arena Modu’nda kullanılan eklentiler ve eşyalar da güncellendi. Oyuncular, takım arkadaşlarıyla birlikte daha etkili ve çeşitli taktikler deneyebilecekler.

Tüm bu detayları daha ayrıntılı bir şekilde öğrenmek isteyenler için bir sonraki Geliştirici Günlüğü yayınlanacak. Bu günlükte, Arena Modu’nun geri dönüşü hakkında daha fazla bilgi ve ipucu bulabilirsiniz.

Yaz etkinlikleri başlamadan önce, Arena Modu oyuna eklenecek ve oyuncular yazın sıcak günlerinde eğlenceli mücadelelere katılabilecekler. Takımınızı hazırlayın ve Arena’da zafer için savaşa katılın!

En hızlı RP Kodları için Dijipin'i ziyaret etmeyi unutma!

İlgini Çekebilecek Diğer LoL Haberleri

Sıradaki Şampiyon?

Ornn'a YENİ Kostüm Geliyor

Yenilenmiş Skarner Yakında Oyunda!

Chibi Yone Geliyor!

LoL Arena Modu Dönüyor!

Legend of Mushroom'dan Açılışa Özel Kodlar!
Legend of Mushroom'dan Açılışa Özel Kodlar!

Legend of Mushroom artık resmi olarak kapılarını herkese açtı. Açılışa özel ise elmas kazanabileceğiniz kodlar paylaşıldı.Bu kodlarla oyun içerisinde kullanabileceğiniz elmaslar ve zindanlara girebileceğiniz anahtarlar kazanabilirsiniz.