Valorant'ın Yeni Seti: Holomoku

Valorant'ın Yeni Seti: Holomoku

Valorant'ın çıkardığı Sırçeçeği setinin büyüleyici atmosferi hala üzerimizdeyken yeni bir setten sızıntılar görmeye başladık. Gelen bilgilere göre bitiriş animasyonu olmayan bu Holomoku koleksiyonu, Valorant oyuncularını Hawaii kıyılarına götürecek.

Valorant Holomoku Koleksiyonunda Hangi Silahlar Var?

Valorant Holomoku Oyuncu Kartı

Valorant Holomoku Seti Kaç VP olacak?

Valorant Holomoku Oynanış Videosu:

Valorant'ın çıkardığı Sırçeçeği setinin büyüleyici atmosferi hala üzerimizdeyken yeni bir setten sızıntılar görmeye başladık. Gelen bilgilere göre bitiriş animasyonu olmayan bu Holomoku koleksiyonu, Valorant oyuncularını Hawaii kıyılarına götürecek. Hawaii'de denizci, ziyaretçi anlamında gelen Holomoku koleksiyonu o bölgeden bir yakın dövüş silahı konseptiyle karşımıza çıkıyor. Setin animasyonu olmamasına rağmen mavi rengi, oyuncu kartı ve bir olacak.

Valorant Holomoku Koleksiyonunda Hangi Silahlar Var?

Holomoku koleksiyonu 5 ana parça 2 adet yan parçadan oluşacak. Silahların kaplamalarındaki o Hawaii yöresinin havasını direkt alıyorsunuz. Özellikle dikenli bıçağın tarzını ben çok beğendim. Bu tarz bıçakların efektleri olsa çok üst sıralarda kendilerine yer bulabilirler.

Outlaw

Vandal

Bulldog

Frenzy

Yakın Dövüş Silahı

Valorant'ın Yeni Seti: Holomoku

Valorant Holomoku Oyuncu Kartı

Set sızdıktan bir süre sonra Oyuncu Kartı'da paylaşıldı. Benim bu kartla ilgili en çok sevdiğim şey setin tüm havası ve özelliği olan Hawaii temasını çok güzel şekilde sürdürmesi. Hatta ben dahil tüm Valorant topluluğunun bu sete baktıkça aklına animasyon filmi Moana geldiğini düşünüyorum.

Valorant'ın Yeni Seti: Holomoku

Valorant Holomoku Seti Kaç VP olacak?

5100 VP olacağını tahmin ettiğimiz setin ayrı ayrı fiyatları ise şöyle olacaktır;

Silahların tanesi 1275 VP

Bıçak ise 2550 VP

Bunlar tabii ki bizim önden yaptığımız tahminler, Riot'un işi son dakikaya kadar belli olmaz.

Hızlı ve güvenilir Valorant VP için Dijipin'i tercih etmeyi unutmayın!

Valorant Holomoku Oynanış Videosu:Redfall 2022 Yazında Çıkıyor
Redfall 2022 Yazında Çıkıyor

Redfall, Prey geliştiricilerinden yeni bir kooperatif vampir öldürme oyunu ve 2022 yazında Xbox Series X , Xbox Series S ve PC'ye gelecek.