Uppy Premium Abonelik / Üyelik Kodu Paketleri
Category
: Uppy Premium Abonelik / Üyelik Kodu Paketleri
Description

Uppy Premium Abonelik / Üyelik Paketleri

Uppy, çocuklara özel olarak hazırlanmış bir uygulamadır. 3 yıl süren araştırmalar sonucunda bilimin ışığında uzmanlarca çocuklara özel olarak hazırlanan binlerce içerik tek bir uygulamada sunulmaktadır. 260'dan fazla bilgilendirici kitaba, 100'den fazla eğlenceli oyuna ve daha fazlasına erişim sağlayın! Uyku, Müzik ve Meditasyon uygulamalarıyla çocuklarınızı rahatlatın. Eğlenceli çizgi filmlerin tadını çıkarın. Uppy'nin içeriği uzmanlar, öğretmenler ve pedagoglar tarafından hazırlanmış olup %100 güvenli ve reklamsızdır.

Uppy Premium Paketi Satın Alın

Uppy premium paketi satın alarak daha fazla içeriğe erişim sağlayın! Uppy premium paketi ile ek özelliklerden yararlanın ve deneyiminizi daha da geliştirin. Uppy üyelik ile premium pakete hemen sahip olun!

Uppy Ebeveyn Modu ve Gelişim Raporları

Uppy, ebeveyn modunu içerir, bu sayede ebeveynler çocuklarının çeşitli içerikler üzerinde ne kadar zaman harcadığını izleyebilirler. Ek olarak, gelişim raporları ile her çocuğun ilerlemesini takip edebilirsiniz..

Uppy Dil Öğrenme ve Gelişim İçin

Uppy, Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca ve Portekizce kullanılabilen bir platformdur ve bu dilleri öğrenmeye katkı sağlar. Ödüllü Uppy'yi deneyimleyin ve çocuklarınızın bilişsel gelişimini destekleyin!

read more...

Uppy Premium Abonelik / Üyelik Kodu Paketleri

UPPY üyelik 12 Ay
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
21.46 USD