LOL RP Satın Al | Senin Dijital Platformun WhatsApp Destek

League of Legends (LOL) / League of Legends RP

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

607

Yorumlar ( 607 )

Lol 200 RP

Var

2 TL Bonus

39.60

28.04

DETAY
LOL 850 RP

Var

4 TL Bonus

156.00

110.40

DETAY
1675 RP

Var

7 TL Bonus

300.00

250.00

DETAY
3125 RP

Var

13 TL Bonus

540.00

450.00

DETAY
5000 RP

Var

21 TL Bonus

840.00

700.00

DETAY
10275 RP

Var

42 TL Bonus

1,680.00

1,400.00

DETAY
Riot Games’in popüler FPS oyunu League of Legends’ın LOL RP'leri DijiPin’de sizleri bekliyor. RP satın alarak hesabınıza hemen yükleyin anında teslim edelim. Dünyada büyüyen Valorant rüzgarına hala katılmadıysanız şimdi tam zamanı olduğunu unutmayın. En Ucuz League of Legends RP'leri DijiPin’de DijiPin’den Lol RP siparişi verin en ucuz fiyatlarla RP’lerinizi hemen satın alın. Sitemizden vereceğiniz League of Legends Riot points siparişlerinizin ardından hemen LOL’e login olarak pininizi anında aktif edebilirsiniz. Dijipin’den alacağınız tüm ürünleri 7/24 anında teslim etmekteyiz. Sizde LOL RP'nizi hemen sipariş edebilirsiniz. Kredi kartına taksitle de satın alabileceğiniz Lol RP’leriniz ile ödemelerinizi taksitler halinde yapabilirsiniz. League of Legends RP’lerinizi hemen satın almak için ürünlerimizden birini seçebilirsiniz.

Türkiye'nin en ucuz League of Legends RP fiyatları Dijipin'de. Lol RP kodunuzu hemen satın alın oyunun tadını çıkarın.Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu League of Legends RP’leri DijiPin’de. Diji Pin’den LOL RP’lerini en ucuz fiyatlarla hemen satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. League of Legends oynarken sevdiğiniz şampiyonların kostümlerini, şampiyonları hızlıca satın alabilirsiniz. LOL RP’leri oyun içinde “pin” bölümünden aktif ederek hemen aktif edebilirsiniz.

League of Legends RP’lerini Hemen Satın Alın

League of Legends RP’leriyle oyun içi şampiyon, kostüm, totem görünümleri, runeler vb. birçok eşyayı aktif edebilirsiniz. LOL RP’si satın alırken Türkiye’nin en güvenilir dijital pin satıcısı DijiPin’i tercih ederek güvenle RP alabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksitle League of Legends RP Satın Alın

Kredi kartına taksitle Lol RP’lerinizi hemen yükleyerek oyuna devam edebilirsiniz. Aldığınız RP’leri hemen teslim ederek oyuna girip beklemeden kullanmaya başlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat League of Legends RP satın alımlarınızı güvenle yapabilirsiniz. En ucuz League of Legends RP satın alımlarınız için bizi tercih edebilirsiniz.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.