Atomic Heart Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!

Atomic Heart Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!

Atomic Heart, 2023 için beklenen oyunlardan biri ve yakın zamanda IGN, oyundan ne beklememiz gerektiği hakkında daha fazlasını açıklayan

Atomic Heart, 2023 için beklenen oyunlardan biri ve yakın zamanda IGN, oyundan ne beklememiz gerektiği hakkında daha fazlasını açıklayan, oyunun uygulamalı bir ön izlemesini paylaşma fırsatı buldu.

Yeni oynanış görüntüleri, daha iyi görsellere sahip bir distopik Sovyetler Birliği'nde geçen, BioShock Infinite havasını bir şekilde yayan devasa heykeller ve tesislerin bulunduğu büyük açık alanlar da dahil olmak üzere, bazı daha önce görülmemiş yerleri ve ortamları gösteriyor.

 

IGN'ye göre, Atomic Heart'taki savaş sistemi, çok çeşitli menzilli ve yakın dövüş silahları kullanmanıza izin veriyor ve her ikisini de kullanmak sizi haydut robotları öldürmek için teçhizatınızı kullanmanın daha yaratıcı yollarını bulmaya itiyor. Oyuncunun bu silahların yanı sıra düşmanları elektriklendirmek, üzerlerine soğuk nem püskürterek dondurmak, yukarı kaldırmak ve yere çarpmak gibi bazı temel yetenekleri ve başa çıkmak için diğer bazı yetenekleri sağlayan özel bir eldiveni var.

 

Bununla birlikte, Atomic Heart tamamen dövüşten ibaret değil. Oyun, bunları çözmek ve görevlerde ilerlemek için eldiven yeteneklerinizi düşünmenizi istiyor ve akıllıca kullanmanızı gerektiren bazı önemli çevresel bulmacalar var.

Shaco Artık Daha İyi Orman Dönecek!
Shaco Artık Daha İyi Orman Dönecek!

LoL'ün sıradaki büyük yaması olan 14.3 için çalışmalar başladı. Bir çok eşya değişikliğinin yanında AP Shaco'ya bir dengeleme geliyor.