Bioshock'un 4. Oyunu Yolda mı?

Bioshock'un 4. Oyunu Yolda mı?

Bu haftasonunu arkamızda bırakırken en önemli bir sızıntıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bir-iki söylentiye göre 2K Games'in sürükleyici oyunu olan BIOSHOCK serisinin devam oyunu geleceği yönünde.

Bu haftasonunu arkamızda bırakırken en önemli bir sızıntıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bir-iki söylentiye göre 2K Games'in sürükleyici oyunu olan BIOSHOCK serisinin devam oyunu geleceği yönünde. 

190+ Bioshock Infinite HD Wallpapers | Background Images

Şunu söylemek gerekir ki her ne kadar inanmak istesekte, bu sadece bir söylenti. Doğruluk payı olmayabilir. Twitter'daki bir kullanıcı olan "Oops Leaks"in dediğine göre logoyu sızdırmış. Aşağıda tweetini görebilirsiniz:

1twit

Oyunla ilgili Verilen Detaylar

Resim

Peki şimdiye kadar neler öğrendik? İlk olarak oyunun adınının "Bioshock: Isolation" olacağı yönünde. Sızıntıyı paylaşan kişi oyun adının değişebileceğini söylüyor. Oyun logosu da resimde görünmekte. Distopik bir şehirde geçeceğini ve Columbia ya da Rapture'da olmaycağını iddia ediyor. Irrational Games tarafından oyunun yapıldığını ve daha önce Watch Dogs Legion, Shadow of the Tomb Raider, Mafia 3 ve Deux Ex:MD'de çalışmış veteranların çalıştığının altını çizdi. Bunun yanında Unreal Engine 5 ile yapıldığını ve büyük ihtimalle 2022'nin ilk çeyreğinde duyurulacağını söyledi.

Daha Önce Bioshock Serisine Yeni Oyun Geleceğini Duyurmuşlardı

BioShock Infinite Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler | İstenci

Bioshock serisinin dağıtıcısı 2k Games 2019 sonunda bu fps serisine yeni bir oyun ekleneceğini duyurmuştu. Ancak seri yaratıcı olan Ken Levine yerine; yeni oyunu yapacak olan yeni bir takım yarattıklarını ve onların dahili bir stüdyo olan "Cloud Chamber" olduğunu söylemişti. Oyunun da gelecek yıllar içerisinde net bir bilgi ile duyurulacağını belirtmişti. Bu da o zamanlarda bize ps5 için hazırlık mı geliyor sorusunu akıllara getirmişti.

Bu söylentiler bir yana, bu hafta yapılacak olan "Game Awards"ta duyurulabilme ihtimali olabilir. Geoff Keighley Twitter'da bu hafta duyurmak istedikleri 2.5 yıldır bir geliştirme aşamasında olan yapımdan bahsetti. Yukarıda üstüne bastığımız gibi, Bioshock oyunu aslında 2 yıl önce zaten açıklanmıştı. Yani bu söyleme çok uyuyor. Bu hafta duyurulabilme ihtimali çok yüksek. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Cyberpunk 2077 Sorunları CD Project’in Kazancını Düşürdü

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

 

Valorant'ın Yeni Ajanı Clove SIZDI!
Valorant'ın Yeni Ajanı Clove SIZDI!

Valorant'ın 25. ajanı olan Clove'un tam hali sızdırıldı. Olayın tam detayları bilmesek de sızıntının Çin tarafındaki bir etkinlikten geldiği söyleniyor. Diğer taraftan Clove'a bakarsak biz görünüşü oldukça beğendik.