Call of Duty: Modern Warfare 2, Kısa Sürede 1 Milyar Dolarlık Satış Yaptığını Açıkladı!

Call of Duty: Modern Warfare 2, Kısa Sürede 1 Milyar Dolarlık Satış Yaptığını Açıkladı!

Infinity Ward tarafından geliştirilen, Activision tarafından ise yayıncılığı yapılan oyun Call of Duty: Modern Warfare 2, 28 Ekim

Infinity Ward tarafından geliştirilen, Activision tarafından ise yayıncılığı yapılan oyun Call of Duty: Modern Warfare 2, 28 Ekim 2022 tarihinde çıkışını yaptı. Çıkışını yapmasının ardından 2 hafta olmadan 1 milyar doları geçen gelire ulaştıklarını açıkladı. Bu satış sayısını en son Call of Duty: Black Ops II’de uzun zaman sonra yakalamışlardı. Call of Duty’nin yeni oyunu, Call of Duty serisi içerisinde en güçlü çıkış yapmayı başaran oyun oldu.

Çıkışını yaptığından bu yana adından söz ettiren Call of Duty: Modern Warfare 2, oyuncular tarafından hem görsel açıdan, hem de hikaye açısından oldukça beğenildi. Oyun geçtiğimiz haftalarda Steam vb. platformlarda en çok satılan oyunlar arasında başı çekiyordu. Oyun şu anda Türkiye’de Steam üzerinden 1099 TL gibi bir fiyata satılıyor.

Activision tarafında şu anlık işler yolunda gibi gözüküyor.

League of Legends'a Nilah Rüzgarı Geliyor
League of Legends'a Nilah Rüzgarı Geliyor

Popüler MOBA oyun League of Legends'a Nilah isimli şampiyon gelmeye hazırlanıyor. Tanıtımı yapılan şampiyon kırbacıyla çok canlar yakacak.