Conan Exiles Xbox Series Fragmanı ve Yeni Nesil Güncellemesi

Conan Exiles Xbox Series Fragmanı ve Yeni Nesil Güncellemesi

Güncellemeler Hakkında

Oyun Hakkında Kısa Bilgi

Xbox Series X'teki Conan Exiles'a özel yeni nesil yükseltmeler geldi ve öne çıkan fragmanı, şimdiye kadarki en iyi nesiller arası vitrinlerden biri. 

 

Güncellemeler Hakkında

 

 

Conan Exiles, geriye dönük uyumluluk sayesinde bir süredir Xbox Series X ve Xbox Series S (ve PS5 ) üzerinde oynanabilir durumdaydı , ancak yalnızca tam kapsamlı görsel yükseltmeler aldı.

Conan Exiles Xbox Series Fragmanı ve Yeni Nesil Güncellemesi

Geliştirici Funcom'un yeni bir blog gönderisinde ana hatlarıyla belirttiği gibi , bunlar arasında artan çözünürlük ve kare hızları, geliştirilmiş gölge ve doku kalitesi, uzatılmış çizim mesafesi, geliştirilmiş yeşillik ve hacimsel sis ve yeni Isle of Siptah genişlemesinin ortamları için özel efektler yer alıyor. 

Oyunun Xbox Series X optimizasyonları için yeni fragman, bu yükseltmeleri bir perspektife oturtmaya yardımcı oluyor. Ayrıca her iyileştirmede, yalnızca Conan Exiles'ın yeni konsollarda ne kadar daha iyi göründüğünü göstermekle kalmamışlar ve karşılaştırmalarla yapılan güncellemenin ne kadar büyük ve etkili olduğunu göstermişler.

Oyun Hakkında Kısa Bilgi

İlk olarak 2018'de piyasaya sürülen Conan Exiles, günümüzün en büyük hayatta kalma sanal oyunlarından biri olarak kendini sağlamlaştırdı. Tek oyunculu ve çok oyunculu mücadelelerle, Conan the Barbarian evreninin benzersiz çekiciliğinden bahsetmiyorum bile, alışılmış hayatta kalma oyunu başlatma sorunlarından büyüdü ve bir tür yarı-MMO olarak kendi kimliğini oluşturdu. Yeni güncellemeyi denemek istiyorsanız Game Pass aracılığıyla Xbox Series X'te oynayabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Battlefield 6 Çıkış Tarihi ve Sızdırılanlar

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Final Fantasy XVI "Gold" Sürümüne Ulaştı!
Final Fantasy XVI "Gold" Sürümüne Ulaştı!

Final Fantasy 16, bu yılın en çok beklenen video oyunlarından biri. Haziran ayı için planlanan oyun, Street Fighter 6, Diablo 4 ve The Legend of Zelda