Counter-Strike Global Offensive, Bir AWP Skinini Kaldırdı

Counter-Strike Global Offensive, Bir AWP Skinini Kaldırdı

Valve, çalıntı çizimler içerdiği iddialarının ortaya çıkmasının ardından Counter Strike: Global Offensive'den yeni bir silah skinini kaldırdı. Counter

Valve, çalıntı çizimler içerdiği iddialarının ortaya çıkmasının ardından Counter Strike: Global Offensive'den yeni bir silah skinini kaldırdı. Counter Strike: Global Offensive'de silah skinleri popüler bir özellik. Oyunda özel sanat eserleri yaratan canlı bir oyuncu topluluğu var ve bunlar bazen oyuncuların oyun içinde kullanmasına izin vermek için silah koleksiyonlarına ekleniyor.

Counter Strike: Global Offensive, oyun 2012'den beri var olmasına rağmen dünyanın en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından biri. Bazı insanlar oyuncuların 2023'te daha yeni oyunlara geçeceğini düşünebilir, ancak CS :GO kısa bir süre önce 1 milyondan fazla oyun içi oyuncuyla tüm zamanların eşzamanlı oyuncu rekorunu kırdı. Oyun için yeni dış görünümler tasarlamak, hem övünme hakları hem de Valve sanat eserlerini kullanırsa alacakları nakit ödeme için yarattıkları yeni bir silah koleksiyonunda yer almayı uman gelişen bir oyuncu topluluğuna sahip.

ARK 2 Ertelendi Ama Orijinal ARK'a Yenileme Gelecek!
ARK 2 Ertelendi Ama Orijinal ARK'a Yenileme Gelecek!

Geliştirici Studio Wildcard, Cuma günü geç saatlerde Vin Diesel'in oynadığı hayatta kalma oyunu Ark 2'nin "2024'ün sonuna" ertelendiğini duyurdu.