Death Stranding 2 The Game Awards'ta Duyuruldu!

Death Stranding 2 The Game Awards'ta Duyuruldu!

Hideo Kojima'nın birinci oyunun devamı niteliğindeki Death Stranding 2'nin resmi tanıtım fragmanı dün The Game Awards 2022'de yayınlandı

Hideo Kojima'nın birinci oyunun devamı niteliğindeki Death Stranding 2'nin resmi tanıtım fragmanı dün The Game Awards 2022'de yayınlandı. 2022 Oyun Ödülleri, Kojima Productions'ın bir sonraki oyunu Death Stranding'in devam oyunu olacağını doğrulayarak spekülasyonu nihayet sona erdirdi.

Hideo Kojima'nın aylarca yeni bir oyunla ilgili paylaşımlar yapmasının ardından, The Game Awards tarafından YouTube'da yayınlanan bir tanıtım fragmanı, heyecan verici oyunun Death Stranding'in devamı niteliğinde olduğunu resmen ortaya koyuyor. DS2 , Norman Reedus ve Lea Seydoux'nun Sam Bridges ve Fragile olarak geri döndüğü 2019'un kıyamet sonrası kargocu simülatörünün devamı niteliğinde. Fragman, Kojima'nın tipik şifreli tarzını takip ediyor ve Fragile, yalnızca militan ve doğaüstü güçler tarafından saldırıya uğrayacak bir bebeğe bakıyor. Death Stranding'in devam fragmanında Sam Bridges ve Troy Baker'ın Higgs Monaghan olarak geri dönüşü yer alıyor.

Yeni oyunun tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Far Cry 6'nın DLC'si, Serinin En Ünlü Kötü Adamları Olarak Oynamamıza İzin Verecek
Far Cry 6'nın DLC'si, Serinin En Ünlü Kötü Adamları Olarak Oynamamıza İzin Verecek

Yeni sızıntı, Vaas, Pagan ve Joseph Seed olarak oynayabileceğimizi göstermekte!