Death Stranding'in Filmi Duyuruldu!

Death Stranding'in Filmi Duyuruldu!

Yeni live action film uyarlamasının yapımcılığını Kojima Productions ve Kojima'nın kendisi üstleniyor, Hammerstone Studios ve Barbarian yönetici

Yeni live action film uyarlamasının yapımcılığını Kojima Productions ve Kojima'nın kendisi üstleniyor, Hammerstone Studios ve Barbarian yönetici yapımcı Alex Lebovici, Death Stranding live action filmini finanse ediyor. Allan Ungar yürütücü yapımcılık yapacak.

Hideo Kojima, "Hammerstone Studios ile olan bu yeni ortaklık beni daha fazla heyecanlandıramaz" dedi. "Bu, seri için çok önemli bir an ve DEATH STRANDING'i beyaz perdeye taşımak için onlarla işbirliği yapmayı gerçekten dört gözle bekliyorum."

Lebovici, “ikonik Hideo Kojima ile ilk film uyarlamasında ortak olma fırsatına sahip olduğumuz için heyecan ve onur duyuyoruz. Diğer büyük bütçeli destek amaçlı video oyunu uyarlamalarının aksine, bu çok daha samimi ve ayakları yere basan bir şey olacak.

“Amacımız, yaratıcı ve sanatsal özgürlüğe sahip olduğunuzda bir video oyunu uyarlamasının ne olabileceğini yeniden tanımlamak. Bu film özgün bir “Hideo Kojima” yapımı olacak.”

Death Stranding canlı aksiyon filminin konusu sıkı bir şekilde gizli tutuluyor, ancak oyunun evreninden "yeni unsurlar ve karakterler tanıtacak".

Death Stranding Director's Cut, PC (Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) ve PS5 için mevcuttu. Orijinal oyun Windows PC'de (Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) ve PlayStation 4'te mevcut.

E3 Oyun Fuarı İptal Edildi!
E3 Oyun Fuarı İptal Edildi!

E3 2023 iptal edildi. Haber, organizatörler ReedPop ve ESA'nın sektördeki oyun yayıncılarından doğru miktarda desteği bulamadıklarını paylaştılar.