Eğer Geliştirme İyi Giderse, Dead Space: Remake, 2022 Sonbaharında geliyor!

Eğer Geliştirme İyi Giderse, Dead Space: Remake, 2022 Sonbaharında geliyor!

Kaynaklar, Dead Space: Remake’i, geliştirmenin iyi gitmesi durumunda, oyunun sonbahar 2022 çıkış tarihli olabileceğini iddia ediyorlar.

Kaynaklar, Dead Space: Remake’i, geliştirmenin iyi gitmesi durumunda, oyunun sonbahar 2022 çıkış tarihli olabileceğini iddia ediyor...

Isaac Clarke ismi Isaac Asimov ve Arthur C. Clarke adlı bilimkurgu yazarlarının isimlerinin birleşiminden oluşuyor.Kısaca bir mühendisi canlandırıyoruz. Uzaylı DNA' ları alınıp; ölü bedenleri enfekte edip Necromorphs olarak adlandırılan yaratıklara dönüşmüştür ve Isaac Clarke bu yaratıklara karşı savaşmak zorundadır....

Dead Space' deki temel tehlike demin de üstünde durduğumuz ve ana hikayeyi oluşturan, Necromorphs adı verilen uzaylı türdür. Bunlar genellikle uzaylı bir virüsün insan cesetlerini diriltmesiyle oluşan yaratıklardır. Bu organizmaların kökeni tam olarak bilinmese de oyun esnasındaki kayıt bilgilerinde nereden geldikleri ve kökenleri hakkında ufak açıklamalara yer verilmiştir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Horizon Forbidden West 2022'ye Ertelendi

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

 

Valorant Gece Pazarının Tarihi Belli Oldu! (Şubat)
Valorant Gece Pazarının Tarihi Belli Oldu! (Şubat)

Geçen hafta gelen dedikodularda Gece Pazarı'nın şubat ayında oyuna ekleneceği konuşuluyordu. Bilgiler güvenilir kaynaktan gelse dahi resmi duyuruyu bekleyelim demiştik ve beklediğimiz duyuru da geldi.