Elden Ring için Yeni Fragman ve Yeni Detaylar Duyuruldu

Elden Ring için Yeni Fragman ve Yeni Detaylar Duyuruldu

Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici FromSoftware , lanetli dünyasına ve karakterlerine daha derin bir bakış sağlayan Elden Ring hikaye fragmanını paylaştı.

Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici FromSoftware , lanetli dünyasına ve karakterlerine daha derin bir bakış sağlayan Elden Ring hikaye fragmanını paylaştı.

İşte yeni Elden Ring hikaye fragmanı: (Youtube'da izleyine tıklayınız)

FromSoftware Inc. tarafından geliştirilen ve BANDAI NAMCO Entertainment Inc. tarafından üretilen ELDEN RING, gizem ve tehlikelerle dolu bir dünyada geçen bir fantezi aksiyon RPG ve FromSoftware'in bugüne kadarki en büyük oyunu!

4 (1)

ELDEN RING'i PlayStation 4'te satın alan oyuncular için PlayStation 5 sürümüne ücretsiz yükseltme mevcut olacak ve SmartDelivery, Xbox One ve Xbox Series X|S için desteklenecek..

Elden Ring, sürekli ertelenerek 25 Şubat’ta çıkacağını duyurdu. Yapım PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Serisi X| S için 2022’de çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: A Plague Tale: Requiem Oynanış ve Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Valorant'ın Yeni Ajanından Taze Bilgiler!
Valorant'ın Yeni Ajanından Taze Bilgiler!

Bu sezonun oyuncu kartlarından yeni kelebek temalı bir ajanın geleceğini anlamıştık. Üzerinden yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen hala yeni ajanımızdan hiç bir haber alamadık. Bunun en büyük sebebinin şu an oynanan VCT olduğu düşünülüyor. Gelen söylemlere göre yeni ajanın ilk tanıtım videosu VCT finalinde gösterilecek. (En son LoL'de öyle yapmıştı.)