Elden Ring'in Çıkış Tarihi Yepyeni Oynanış Fragmanıyla Açıklandı

Elden Ring'in Çıkış Tarihi Yepyeni Oynanış Fragmanıyla Açıklandı

Elden Ring çıkış tarihi, yeni bir oyun fragmanında açıklandığı üzere 21 Ocak 2022 olarak belirlendi.

Elden Ring çıkış tarihi, yeni bir oyun fragmanında açıklandığı üzere 21 Ocak 2022 olarak belirlendi. İlk olarak E3 2019'da duyurulan Elden Ring, Dark Souls geliştiricisi From Software'in, Game of Thrones yazarı George RR Martin ile işbirliği içinde yapılan, dizi yönetmeni Hidetaka Miyazaki tarafından yönetilen yeni bir aksiyon-RPG'si.

 

Bugünkü Summer Game Fest akışı sırasında yeni bir Elden Ring fragmanı yayınlandı ve bize oyuna yıllar sonra ilk resmi bakışımızı ve şimdiye kadarki en iyi görünümümüzü veren, devasa bir açık dünyada ata binme, sihir ve yakın dövüş ile yeni bir Elden Ring fragmanı yayınlandı.

Beklendiği gibi, uzun zamandır beklenen aksiyon RPG'si PS5 ve Xbox Series X'in yanı sıra PS4, Xbox One ve PC'ye geliyor. Çıkış tarihinin kendisi hala taze olduğundan, doğal olarak henüz yeni nesil farklılıklar veya yükseltmeler hakkında herhangi bir ayrıntıya sahip değiliz. 

En önemlisi, ana karakterimiz bir düşman kampına girmek için beyaz veya mavi olmak üzere iki dost hayaletle bir araya geldikçe, çok oyunculu eyleme bir göz atıyoruz. Çok oyunculu şu ana kadar tamamen işbirlikçi görünüyor...

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Evil Dead: The Game Görüntüleri Yayınlandı

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Yılın En İyi Mobil Oyunu
Yılın En İyi Mobil Oyunu

Los Angeles'ta düzenlenen The Game Awards 2023 töreninde, yılın en iyi mobil oyunu ödülü, Honkai Star Rail'a verildi.