Far Cry 6'nın Oynanış Videosu Bu Hafta Geliyor!

Far Cry 6'nın Oynanış Videosu Bu Hafta Geliyor!

Ubisoft, Far Cry 6'nın dünya çapında oynanış videosunu 28 Mayıs 2021'de duyuruyor.

Ubisoft, Far Cry 6'nın dünya çapında oynanış videosunu 28 Mayıs 2021'de saat 9:30 PT / 12: 30pm ET / 17: 30 BST'de yani Perşembe günü saat 19:30'da canlı yayınla gerçekleştireceğini duyurdu.

Detaylar

Bu resmi duyuru, Giancarlo Esposito'dan Anton Castillo'nun diktatör olduğu Yara adasının halkıyla konuşmasını içeren yeni bir fragman ile birlikte geldi.

Yapılacak canlı yayın ile oynanış videosunu BURADAN 28 Mayıs saat 19:30'da izleyebilirsiniz.

Far Cry 6 Ertelenmişti

Far Cry 6 başlangıçta 18 Şubat 2021'de piyasaya sürülecek, ancak COVID-19 salgınının etkisi nedeniyle Rainbow Six Quarantine ile birlikte Mart 2021'e ertelendi. 

Far Cry 6, Yara'nın totaliter ada eyaletinde gerçekleşecek ve oyuncular, bir Yaran gerilla devrimcisi olan Dani Rojas'ın rolünü üstlenecekler. Oyun, Ubisoft Toronto tarafından geliştiriliyor ve oyuncuları başkenti Esperanza da dahil olmak üzere Yara'ya götürecek.

Far Cry 6, Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia ve PC'de mevcut olacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Nvidia, 3080ti'yi 31 Mayıs'ta Yayınlayacak

 

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Bir Sonraki Yamada Gelecek Olan Zyra Değişiklikleri!
Bir Sonraki Yamada Gelecek Olan Zyra Değişiklikleri!

Uzun zaman sonra Zyra'ya bir dengeleme geliyor, gerekli miydi diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Açıkcası oyunda şu an güçlü olan şey yeni AP destek eşyası, şampiyonlarla hiç ilgili değil konu. Ama Riot işleri farklı şekilde yapmayı sevdiği için gelin Zyra'nın dengelemesine bakalım.