Far Cry 6'ya Yeni DLC Geliyor!

Far Cry 6'ya Yeni DLC Geliyor!

Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montreal, Far Cry 6'nın bir sonraki lansman sonrası içeriği için bilimkurgu tarzı yeni DLC

Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montreal, Far Cry 6'nın bir sonraki lansman sonrası içeriği için bilimkurgu tarzı yeni DLC çıkacağını duyurdu.

Yeni "Lost Between Worlds" DLC’si 6 Aralık'ta çıkıyor! Yılın Oyunu Sürümü'ne veya (sürümünüzü GOTY sürümüne yükselten) Upgrade Pass'in bir parçası olarak dahil, ancak Season Pass'e dahil değil.

Oyuncular, yeni içeriğin ana karakter Dani Rojas'ı oyun dünyasının tuhaf ve dünya dışı bir versiyonu olan Yara'ya getirmesini bekliyorlar. Oyuncular daha sonra kristalleri toplamak ve kristal insanları öldürmek için uzaylı yapımı bir yapay zeka ile çalışmak zorunda kalacaklar.

Son olarak, temel oyun için ücretsiz bir güncelleme çıktı - bir New Game+ modu eklendi. Henüz oyunu oynamamış olan herkes için ücretsiz bir demo da tüm platformlarda mevcut.

 

İşte DLC için yeni bir fragman ve New Game+ modu için yeni bir fragman:

 

League of Legends 14.10 Yamasından Yeni Haberler Geldi!
League of Legends 14.10 Yamasından Yeni Haberler Geldi!

Heyecanla beklenen 2. Sezon nihayet 15 Mayıs'ta başlıyor ve beraberinde 14.10 Yaması'nı da getiriyor! Bu yama, Sihirdar Vadisi'nde büyük değişiklikler vadediyor, şampiyonları dengeliyor ve oyuna yeni öğeler ekliyor.