Fortnite’ın Yeni Modu: Among Us Kopyası!

Fortnite’ın Yeni Modu: Among Us Kopyası!

Innersloth'un Among Us popülaritesinin patlamasından bir yıl sonra, Fortnite en son oyun moduyla bu popülariteye katılmak istiyor!

Şüpheli gibi.

Innersloth'un Among Us popülaritesinin patlamasından bir yıl sonra, Fortnite en son oyun moduyla bu popülariteye katılmak istiyor!

 

Fortnite Imposterları, indikleri adada bulunan gizli bir tesis olan "The Bridge"e on oyuncuya kadar oynayabilecek bir mod olacak girecekler. Sekiz oyuncu her şeyin yolunda gitmesini sağlamaya çalışan ajanlar olurken, iki entrikacı sahtekar her şeyi sabote etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda kalacak!

Kalibrasyonları tamamlamak, savaş otobüsünü onarmak ve raporları teslim etmek gibi herkesin tamamlaması gereken görevler olacak. Görevleri tamamlamak, tüm ajanlar tarafından tamamlanan tüm görevler zafere yol açacak şekilde ilerlemeyi hızlandıracaktır. 

Sahtekarlar, atamaları tamamen devre dışı bırakarak, oyuncuları haritadaki rastgele noktalara ışınlayarak ve tüm oyuncuları kısa bir süre için iri bir muz haline getirerek işleri alt üst edebilecekler. Sahtekarlar ayrıca ajanları ortadan kaldırabilecek ve tüm iyi adamlar keşfedilmeden önce ortadan kaldırılırsa zafer kazanılacak. Bu muzlar dışında neredeyse her şey Among Us tarzında. Bu modu heyecanla oynamak istiyoruz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Xbox Game Pass’e Gelecek Oyunlar Listesi

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Whiteout Survival’da Çevrimdışı Gelir Nasıl Toplanır?
Whiteout Survival’da Çevrimdışı Gelir Nasıl Toplanır?

Whiteout Survival'da ek malzeme nasıl kazanılır? Whiteout Survival çevrimdışı toplama ve fazlası bu rehberimizde!