Frostpunk 2 Pc İçin Duyuruldu!

Frostpunk 2 Pc İçin Duyuruldu!

Çok beğenilen oyunlar arasında yer alan Frostpunk’un ikinci oyunu 11 Bit Studios tarafından duyuruldu.

Çok beğenilen oyunlar arasında yer alan Frostpunk’un ikinci oyunu 11 Bit Studios tarafından duyuruldu.

Frostpunk 2 yakında Windows PC'ye geliyor (Epic Games Store, GOG ve Steam).

Basın bülteninde (e-posta yoluyla) belirtildiği gibi oyun, neredeyse insanlığı yok eden kıyamet tipi kar fırtınasından 30 yıl sonrasında geçiyor. Oyuncular bir kez daha metropolleri için kaynak toplalayacaklar; ancak bu sefer petrol çıkarımına yönelerek artık kömür devri bitiriyorlar. Frostpunk 2 Yardımcı Yönetmeni Jakub Stokalski, oyunun büyük vizyonu hakkında konuştu:

“Oyunculara sunmayı hedeflediğimiz şey, orijinal Frostpunk'ın çok ötesine geçen bir deneyim. Hala büyüyen yaklaşık 70 kişilik bir ekiple, oyunun ölçeğinden, üretim değerinden ve UX'in kalitesinden tüm yönlerine odaklanmak için daha fazla insan gücümüz var, ancak amacımız düz bir çizgiden daha fazlasını yapmak. Oyuncuların beklemesi gereken, geniş bir seçenekler evreni, toplumu ve şehri uygun gördükleri şekilde şekillendirme ve sonuçlarıyla başa çıkma özgürlüğü vereceğiz. Frostpunk 2, selefinin çatışmalarına dayanıyor - hayatta kalma ve insani değerler, yaşam ve kutup donları. Ama en önemlisi, oyunun birçok alanında mevcut olan yeni bir katman ekliyoruz - politika, toplum veya teknolojik ilerleme - insanlar ve doğaları arasındaki çatışma devam edecek”.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: STALKER 2, Unreal Engine 5 Motoru Kullanacak

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

 

Death Stranding'in Filmi Duyuruldu!
Death Stranding'in Filmi Duyuruldu!

Yeni live action film uyarlamasının yapımcılığını Kojima Productions ve Kojima'nın kendisi üstleniyor, Hammerstone Studios ve Barbarian yönetici