Ghost of Tsushima Director's Cut PS4 ve PS5 için Duyuruldu!

Ghost of Tsushima Director's Cut PS4 ve PS5 için Duyuruldu!

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Sucker Punch Productions, hem PS4 hem de PS5 için Ghost of Tsushima Director's Cut'ı duyurdu.

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Sucker Punch Productions, hem PS4 hem de PS5 için Ghost of Tsushima Director's Cut'ı  duyurdu.

Daha önce sızdırılan Ghost of Tsushima Director's Cut , 20 Ağustos'ta hem PS4 hem de PS5 için çıkış yapacak. Oyun, PS5'te 69,99 $ ve PS4'te 59,99 $'a mal olacak ve PS4 sürümünü satın alırsanız, 9,99 $ karşılığında PS5 sürümüne yükseltebilirsiniz. Oyunun orijinal Director's Cut olmayan sürümüne sahipseniz, PS4'te 19,99 ABD dolarına ve PS5'te 29,99 ABD dolarına yükseltebilirsiniz.

İşte yeni sürüm fragmanı:

Bu yeni sürüm, yalnızca orijinal oyunla ve bugüne kadar sattığımız her ek içerikle değil, aynı zamanda Jin için yepyeni bir maceranın yanı sıra ortaya çıkarmaktan heyecan duyduğumuz bir dizi yeni özellik ile dolu olarak geliyor.” diye de ekliyorlar.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sony, Nixxes Yazılımını Satın Aldı

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

LoL'den 1 Nisan Kutlaması!
LoL'den 1 Nisan Kutlaması!

Çin sunucusundan gelen bilgilere göre, 1 Nisan etkinliğinde sadece görev yaparak alabileceğimiz bir simge oyuna ekleniyor. Bu simgenin güzel yanı hem etkinlikten sonra bir daha alınamayacak hem de üst üste şapkalarla Arena moduna bir göz kırpıyor.