GTX 1650 Steam'de En Çok Kullanılan Ekran Kartı Oldu!

GTX 1650 Steam'de En Çok Kullanılan Ekran Kartı Oldu!

Steam'in düzenlediği ankete göre, GTX 1650 Steam kullanıcıları arasında en çok kullanılan ekran kartı oldu! Steam'in Kasım ayı donanım anketine göre

Steam'in düzenlediği ankete göre, GTX 1650 Steam kullanıcıları arasında en çok kullanılan ekran kartı oldu!

 

Steam'in Kasım ayı donanım anketine göre, GTX 1650 kullanımı %6,27'ye yükselirken, GTX 1060 Ekim ayına göre yaklaşık yüzde iki düşüşle %5,77'yi gördü. Bu, GTX 1650'yi dünyanın dört bir yanındaki Steam kullanıcılarının en çok oynadığı grafik kartı yapıyor.

Yine de bu, GTX 1060 için sadece bir ayda şüpheli bir şekilde büyük bir düşüş. Belki de Steam'in kullanıcı donanımlarını kaydetme biçiminde veya veri toplama biçiminde bir şeyler değişti. 

Nvidia'nın, piyasaya sürüldükten yaklaşık dört yıl sonra GTX 1660 ve GTX 1660 Super GPU'ların üretimini durdurduğu ortaya çıktı; bu, GTX 1650'yi en azından şimdilik üretimde kalan son GTX 16 serisi grafik kartlarından biri olarak bırakıyor.

 

The Elder Scrolls 6, PC ve Xbox’a Özel Olacak
The Elder Scrolls 6, PC ve Xbox’a Özel Olacak

Sanki herhangi bir şüphemiz olacakmış gibi, Xbox platformunun başında Phil Spencer, yeni Elder Scrolls serisi hakkında konuştu ve oyunun pc ve xbox’a özel olacağı hakkındaki konuyu sonlandırdı.