Horizon Evreninde Geçen MMO Yolda Olabilir!

Horizon Evreninde Geçen MMO Yolda Olabilir!

2017'de piyasaya sürülen Horizon: Zero Dawn, tüm seriyi başlattı ve hızla Sony'nin PS4 dönemindeki en büyük başarılarından biri haline geldi.

Guerrilla Games ve Sony'nin popüler açık dünya bilimkurgu serisi Horizon'un, PSVR 2 için yepyeni bir VR spin-off'u şimdiden üzerinde çalışıyor, ancak yeni bir haber, Sony'nin bir MMO setinde NCSoft ile çalıştığını iddia ediyor, hem de geçen yılki Horizon: Forbidden West evrenin içinde.

2017'de piyasaya sürülen Horizon: Zero Dawn, tüm seriyi başlattı ve hızla Sony'nin PS4 dönemindeki en büyük başarılarından biri haline geldi. İlk oyun ve devamı, insanlığın neredeyse gezegenden silindiği ve robot yaratıkların vahşice dolaştığı kıyamet sonrası bir gelecekte geçen açık dünya aksiyon oyunları. Ve hiçbir oyun co-op veya herhangi bir çevrimiçi özellik içermese de, gelecekteki bir Horizon projesi tamamen çok oyunculuya odaklanmış gibi görünüyor.

İlk olarak Güney Koreli bir finans haber sitesi olan MTN tarafından bildirildiği üzere, NCSoft ve Sony'ye yakın kaynaklar, iki şirketin NCSoft'ta Sony'nin IP'si Horizon'a dayalı yeni bir online oyun oluşturmak için bir anlaşma imzaladıklarını açıkladı. Google tarafından tercüme edildiği şekliyle rapor, oyunun erken geliştirmeye başladığını ve Sony ile NCsoft'un ortaklıklarını ve oyunu nasıl oluşturacaklarını tartışmaya devam ettiğini ve Sony'nin geliştirmeye yardımcı olabileceğini öne sürüyor.

Bakalım önümüzdeki zamanlarda Horizon’dan yeni bir MMO oyunu görebilecek miyiz?

 

League of Legends 13.9 Yama Notları
League of Legends 13.9 Yama Notları

Uyanın ey ahali, 13.9 Yaması geldi! Bu haftaki yama notları nispeten kısa çünkü sezon başından bu yana en büyük yamamız