League of Legends 13.1B Yama Notları!

League of Legends 13.1B Yama Notları!

League of Legends 13.1B Yama notları yayınlandı! "Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız sosyal mühendislik saldırısından ötürü 13.2 Yaması'nı planladığımız

League of Legends 13.1B Yama notları yayınlandı!

"Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız sosyal mühendislik saldırısından ötürü 13.2 Yaması'nı planladığımız gibi 24 Ocak'ta çıkaramıyoruz. Geliştirici ekiplerimiz günlerce canla başla çalışarak 26 Ocak Perşembe günü yayınlanacak ve LoL ile TFT'ye gelecek çoğu değişikliği barındıran bir düzenleme hazırladı.

Bu durumun can sıkıcı olduğunun farkındayız. Ama merak etmeyin, bu haftanın sonuna doğru zarar gören sistemleri onarıp olağan yama döngüsüne döneceğiz.

Şunu da yineleyelim: Herhangi bir oyuncu bilgisinin veya kişisel verinin tehlikede olduğuna işaret eden bir durum yok. Anlayışınız ve sabrınız için çok teşekkür ederiz. "

Yama Notları'nı League of Legends'ın resmi sitesinden okuyabilirsiniz.

Dead By Daylight’a Yeni Katil Hellraiser’dan Geliyor!
Dead By Daylight’a Yeni Katil Hellraiser’dan Geliyor!

Dead By Daylgiht daha önce de çok sevilen ve bilinen birçok katili oyuna eklemişti, örneğin: Silent Hill 2’den Piramit Kafa,Scream’den Ghostface, Resident Evil 3’ten Nemesis, Stranger Things’ten de Demogorgon ve tabii ki unutmadan geçmeyelim… Michael Myers ve Freddy Krueger’da oyunda bulunmakta.