League of Legends 13.4 Yama Notları

League of Legends 13.4 Yama Notları

Kalkışa hazır mıyız? Roketler? Hazır. Motor? Çalışıyor. Kaypak deniz yaratığı ve şok içindeki yordle? Galiba hazır. 13.4 YAMASI KALKIŞA HAZIR, UÇALIM!

"Kalkışa hazır mıyız? Roketler? Hazır. Motor? Çalışıyor. Kaypak deniz yaratığı ve şok içindeki yordle? Galiba hazır. 13.4 YAMASI KALKIŞA HAZIR, UÇALIM!

Bu hafta 28 denge değişikliği barındıran çok acayip bir yamayla karşınızdayız! Bu yamada destekler için altın geliri eşyalarına rötuş çekiyoruz, orman temizleme hızını çok az yavaşlatıyoruz, Maokai'nin gücünden biraz kırpıyoruz, Thresh'i farklı yetenekleri geliştirmeye itiyoruz ve boyu kısa olsa da dili sivri olan Veigar'ın bazı yeteneklerinin menzili arttırıyoruz. Ayrıca /kendinisustur (/muteself) ve /önle (/deafen) işlevlerini ve grup sohbetini getiriyoruz ve galibiyet başına kazandığınız LP miktarını arttırıyoruz. Fakat dikkatli olun çünkü mağlubiyet başına kaybettiğiniz miktar da arttı.

Yakındiyar'da çılgınlar gibi LP toplamak mı istiyorsunuz? Öyleyse buradan TFT yama notlarını inceleyin!"

Yamada Öne Çıkanlar

Yama notlarını buradan okumaya devam edebilirsiniz.

Microsoft, Xbox Games Showcase Tarihini Duyurdu!
Microsoft, Xbox Games Showcase Tarihini Duyurdu!

Microsoft, yıllık E3 dışı Xbox Games Vitrini'ni zaten duyurmuştu, ancak şimdi tam olarak ne zaman yayınlanacağını biliyoruz: 11 Haziran 10:00 PT