League Of Legends T1 Takımı Faker Ile Tekrar Anlaşma Yaptı Ve Ortağı Oldu

League Of Legends T1 Takımı Faker Ile Tekrar Anlaşma Yaptı Ve Ortağı Oldu

Profesyonel orta koridor oyuncusu Lee “Faker” Sang-Hyeok, T1 takımı ile tekrardan bir anlşma imzaladı ve aynı zamanda takımın ortağı oldu.

Profesyonel orta koridor oyuncusu Lee “Faker” Sang-Hyeok, T1 takımı ile tekrardan bir anlşma imzaladı ve aynı zamanda takımın ortağı oldu.

11 (11)

Kalın yazılarla atılmış olan T1 Ekibinin resmi tweet’I SKT fanlarının dikkatini çekmeyi başardı. Dünya Şampiyonluğu’nu 2016’dan beri alamayan ancak ismini bir hayli duyurmaya devam eden bir takım.

Son dört LoL Dünya Şampiyonasında, T1 son dört yılda üç kez yarı finale kaldı. League of Legends SK telekom CS T1 Co., Ltd. tarafından sahip olunan esports ekibi,2021 yarı finallerinde DAMWON Gaming’e karşı kaybedişi ile büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı.

League of Legends Dünya Şampiyonası 2021'in (6 Kasım) sona ermesinden bu yana , T1, sözleşmelerini uzatmak yerine profesyonel ekiplerinden dört oyuncunun gitmesine izin vermişti. Buna Teddy, Hoit, Cuzz ve Clozer ‘dı.

Clozer, T1'in yedek orta koridor oyuncusuydu. Cuzz (Jungle) ve Teddy (ADC), T1 2021 Dünya Şampiyonası kadrosunun aktif üyeleriydi. Hoit, 2021 sezonu için yedek destek oyuncusuydu. Şu anda Hoit veya Teddy'nin anlaşma imzalayacağına dair resmi bir duyuru yok.

1 (16)

Lee “Faker” Sang-hyeok'un sözleşmesi, T1 ile olan süresini en az üç yıl uzatacak. Şu anda, bir oyuncunun herhangi bir Lig organizasyonu için imzalayabileceği maksimum süre üç yıllık bir sözleşmedir . Yeni sözleşme aynı zamanda Faker'ı T1'in ortak sahibi yapıyor. Emekli olduktan sonra Faker, T1'in yeni nesil oyuncularını eğiterek liderlik pozisyonuna geçme seçeneğine sahip olacak.

Resmi T1 basın açıklamasında Faker, yeni sözleşmesini tartışmaya devam etti. İşte söylemek zorunda olduğu şey:

"T1 için oynamaya devam edeceğim için heyecanlıyım ve bunca yıldır beni destekleyen tüm dünyadaki hayranlara minnettarım." Faker, “T1'in yarı sahibi olmaktan onur duyuyorum ve oyun kariyerimin ötesinde liderlik ekibiyle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Bu takımı seviyorum ve bu organizasyonun geleceğini şekillendirmeye yardımcı olmaktan gurur duyuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeni League of Legends Debonair Kostümleri Yolda!

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

League of Legends 13.8 Yama Notları
League of Legends 13.8 Yama Notları

Vaziyet alın çünkü Sezon Ortası turnuvasının yamasının zamanı geldi! 2 Mayıs'tan itibaren dünyanın dört bölümünden gelen üç takım MSI Şampiyonu