Lost Ark, The Witcher Etkinliği'ni ve Yeni Sınıfı Tanıttı!

Lost Ark, The Witcher Etkinliği'ni ve Yeni Sınıfı Tanıttı!

İzometrik MMORPG Lost Ark nihayet gerçek bir evcil hayvan sınıfına kavuşuyor, ayrıca Geralt da artık bu dünyada olacak! Lost Ark,

İzometrik MMORPG Lost Ark nihayet gerçek bir evcil hayvan sınıfına kavuşuyor, ayrıca Geralt da artık bu dünyada olacak!

Lost Ark, oldukça ilginç bir sınıf kimliğiyle birlikte gelen büyücü sınıfı Summoner için dördüncü sınıfı duyurdu.

Sihirdar, her biri farklı hareketlere sahip daha da güçlü evcil hayvanları çağırmaya devam etmek için savaşta kaynaklar biriktiriyor gibi görünüyor ve bu da, o anda hangi becerinin gerekli olduğuna karar vermeyi büyücüye bırakıyor.

Mage oyuncuları artık gelişmiş sınıfları olarak Bard, Sorceress, Arcanist ve Summoner arasında seçim yapmak zorunda kalacak , bu da oyuncuların savaş alanındaki konumlarını doldurmalarına gerçekten izin verecek!

Hatta bunların yanı sıra görünüşe göre The Witcher da oyuna merak uyandıran yeni bir geçişle geliyor.

Etkinlikle ilgili ayrıntılar oldukça belirsiz, ancak toplanabilen şey, Geralt'ın bir portal aracılığıyla gelişiyle bir festivalin kesintiye uğrayacağı ve büyük olasılıkla bazı korkunç yaratıkların onunla birlikte gelmesi olacak gibi duruyor. Etkinlik, şimdiye kadar yayınlanan tek görsele göre Witcher temalı gibi görünen yeni bir adada gerçekleşecek.

Lost Ark, estetiğe uyması için biraz Kore MMO'lu görünmesine rağmen, orijinal modellere bağlı kalarak şimdiye kadar oldukça iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor.

Yeni sınıf, Lost Ark'ın önümüzdeki hafta belirli bir tarih verilmeden yayınlanacak olan yeni güncellemesinde yayınlanacak ve The Witcher ile işbirliği etkinliğinin Ocak 2023'te yapılması planlanıyor…

The Stanley Parable: Ultra Deluxe Edition 2022’ye Ertelendi
The Stanley Parable: Ultra Deluxe Edition 2022’ye Ertelendi

Crows Crows Crows, anlatı üstüne kurulu bir macera oyunu olanThe Stanley Parable: Ultra Deluxe'ün çıkış tarihinde bir gecikme olduğunu duyurdu.