Lost in Random Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Lost in Random Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Yeni bir Lost in Random fragmanı, gerçeküstü bir oynanış sunuyor ve hikaye hakkında daha fazla bilgi edinebilmemizi sağlıyor.

Yeni bir Lost in Random fragmanı, gerçeküstü bir oynanış sunuyor ve hikaye hakkında daha fazla bilgi edinebilmemizi sağlıyor.

Fe geliştiricisi Zoink tarafından geliştirilen Lost in Random , geçen yıl tanıtılan yeni bir EA oyunudur.

En son fragman bizi daha fazla karakterle tanıştırıyor, dünyayı daha fazla paylaşıyor ve üçüncü şahıs oyunlarından bazılarını anlatıyor. Çıkış tarihi hala bilinmiyor, ancak PS4, PS5 , Xbox One, Xbox Series X , Xbox Series S , PC ve Nintendo Switch'e geleceği resmi olarak doğrulandı.

Hikaye, kız kardeşi Odd'u Kraliçe'nin emrinden kurtarmak için yola çıkan Even adında bir kızın etrafında dönüyor. Kraliçe, içinden geçmek için altı aleme bölünmüş olan Random krallığını yönetir. Hatta, zaman da dahil olmak üzere çevrelerindeki dünyayı değiştirerek her atışta kaderlerini değiştirebilen antik kökenli yaşayan bir zar olan Dicey adında bir arkadaşla takım kuruyor.

Kötü Kraliçe, diyarları yönetir ve kötü yoldaşlarıyla birlikte toplumu acımasızca ele geçirir. Gücü, siyah zarının yuvarlanmasında yatıyor. Ancak dünyanın dört bir yanına dağılmış, öngörülemeyen vatandaşlar var. Oyuncular, dallanma diyaloglarından geçerken onlarla etkileşime girebilir ve görevleri kabul edebiliyor.

Ve geçen yılki teaser'da olduğu gibi, yükselen binaları, Zar temalı manzaraları ve gizemli yaratıkları barındıran karanlık gölgeleri olan Tim-Burton-vari gotik dünyaya tanık olacağız.

Çıkış tarihi ve oyunun nasıl çalıştığı gibi daha fazla ayrıntının açıklanmasını hep birlikte bekliyoruz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Fortnite Thanos Etkinliği Gelecek Haftaya Yepyeni Ödüllerle Başlıyor

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Respawn, Jedi Survivor'ı Nisan'a Erteledi!
Respawn, Jedi Survivor'ı Nisan'a Erteledi!

Respawn Entertainment'ın Star Wars Jedi: Fallen Order'ın devamı beklenenden biraz daha geç gelecek. Respawn ve yayıncı Electronic Arts