Marvel's Avengers Geliştiricisi, Oyun Desteğinin Sona Ereceğini Açıkladı!

Marvel's Avengers Geliştiricisi, Oyun Desteğinin Sona Ereceğini Açıkladı!

Geliştirici Crystal Dynamics, Marvel's Avengers desteğini 30 Eylül 2023'te sonlandıracağını ve oyun için son güncellemenin 31 Mart'ta

Geliştirici Crystal Dynamics, Marvel's Avengers desteğini 30 Eylül 2023'te sonlandıracağını ve oyun için son güncellemenin 31 Mart'ta 2.8 Güncellemesi olacağını duyurdu. Ancak, bu tam bir oyun kapatma değil. Tek oyunculu ve çok oyunculu içerik, 30 Eylül'de oyun için destek sona erdikten sonra bile Marvel's Avengers'da oynamaya devam edecek, ancak Crystal Dynamics bunun sonsuza kadar böyle kalacağını garanti etmiyor.

Marvel's Avengers Desteğinin Sonu, Oyunun Kapanması Anlamına Gelmiyor
Marvel's Avengers Update 2.8, oyuna son denge güncellemelerini sunacak. 31 Mart'ta canlıya geçtiğinde, kozmetik Pazaryeri kapatılacak ve "Krediler artık satın alınamayacak ve kalan tüm Kredi bakiyeleri, devam eden maceralara yardımcı olmak için oyun içi kaynaklara dönüştürülecek." Aynı şekilde, 31 Mart'tan itibaren, tüm kıyafetler, alt etmeler, ifadeler ve isim levhaları dahil olmak üzere tüm Marketplace, Challenge Card ve Shipment kozmetik içerikleri oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. (Örümcek Adam, yine de PlayStation'a özel olmaya devam edecek.)

 

Valorant'ın Yeni Setinden Sızıntı Geldi!
Valorant'ın Yeni Setinden Sızıntı Geldi!

Valorant'ın sıradaki setinin Yeni Ay Yılına özel olacağını düşünüyorduk ve ilk sızıntımız geldi.