Microsoft, Xbox'ın Oyunlarını GeForce Now'a Getiriyor!

Microsoft, Xbox'ın Oyunlarını GeForce Now'a Getiriyor!

Microsoft ve Nvidia, Xbox üreticisinin PC oyunlarını Salı günü ortaklaşa duyurdukları bulut oyun hizmeti GeForce Now'a getirmek için bir

Microsoft ve Nvidia, Xbox üreticisinin PC oyunlarını Salı günü ortaklaşa duyurdukları bulut oyun hizmeti GeForce Now'a getirmek için bir anlaşma imzaladılar. Anlaşma, Microsoft'un Activision Blizzard'ı satın alma teklifinin gerçekleşmesi durumunda, Call of Duty serisi de dahil olmak üzere Activision Blizzard'ın oyunlarını Nvidia'nın bulut oyun hizmetine getirecek.

10 yıllık anlaşmayı özetleyen bir haber bülteninde Microsoft ve Nvidia, anlaşmalarının oyuncuların "GeForce Now'daki Xbox PC oyunlarını PC'lere, macOS'a, Chromebook'lara, akıllı telefonlara ve diğer cihazlara aktarmasına" izin vereceğini söyledi. Nvidia'ya göre GeForce Now'ın 100'den fazla ülkede 25 milyondan fazla üyesi var.

Şirketler, düzenlemenin bir parçası olarak hangi Xbox PC oyunlarının dahil edileceğini belirtmedi, ancak listede muhtemelen Halo Infinite, Forza Horizon 5, Microsoft Flight Simulator ve diğer yüksek profilli birinci taraf teklifleri yer alacak. Anlaşma ayrıca, Bethesda Softworks tarafından yayınlanan ve üç yıl önce bir dizi Activision Blizzard oyunuyla birlikte kaldırılan oyunların GeForce Now'a geri dönüşünü de görebilir.

Dragon Trail’de Hızlı Seviye Atlama Yolları
Dragon Trail’de Hızlı Seviye Atlama Yolları

Dragon Trail'a hızlı nasıl seviye atlanır? Ek deneyim puanları, zindanlar ve fazlası bu yazımızda!