Ninja Gaiden ve Dead or Alive Rebootları Geliştiriliyor

Ninja Gaiden ve Dead or Alive Rebootları Geliştiriliyor

Ninja Gaiden ve Dead or Alive Rebootları Geliştiriliyor Team NINJA'nın Kore G-Star konferansındaki açılış konuşması sırasında , tasarım felsefelerinden

Ninja Gaiden ve Dead or Alive Rebootları Geliştiriliyor Team NINJA'nın Kore G-Star konferansındaki açılış konuşması sırasında , tasarım felsefelerinden dünya çapındaki popülaritesine kadar çeşitli birçok konuya değinildi.

Team Ninja'nın başkanı Fumihiko Yasuda , 2023'te Wo Long: Fallen Dynasty ve 2024'te Rise of Ronin'in yayınlanmasının ardından konuşmaya devam etti. Hatta en dikkat çekici yorumlar, çok sevilen ve uzun zamandır beklenilen Dead or Alive ve Ninja Gaiden serileri için yeniden başlatma çalışmalarının yapıldığını ortaya koyan konferansın sonunda oldu!

Bu iki oyun projesi ile ilgili henüz ayrıntılar belirtilmedi, ancak önemli gelişmeler konusunda bizleri güncel tutacaklarını söylediler.

Xbox Game Pass Aralık Ayı Oyunları Belli Oldu!
Xbox Game Pass Aralık Ayı Oyunları Belli Oldu!

Yılın son ayına yeni girmişken Xbox game pass dün bizi bazı sürprizlerle karşıladı. Sürprizlerden en büyüğü şüphesiz ki LEGO Star Wars: Skywalker Saga!