Portal RTX Çıkış Tarihi Açıklandı!

Portal RTX Çıkış Tarihi Açıklandı!

Tanıtıldıktan aylar sonra, Portal RTX'in piyasaya sürülmesi artık çok yakın. Nvidia, çıkış için bir çıkış tarihi verdi ve hepsinden iyisi, zaten orijinal

Tanıtıldıktan aylar sonra, Portal RTX'in piyasaya sürülmesi artık çok yakın. Nvidia, çıkış için bir çıkış tarihi verdi ve hepsinden iyisi, zaten orijinal oyuna sahip olan Steam kullanıcıları için ücretsiz.

Portal, Valve'ın en büyük oyunlarından biri. Portal 2'de büyük bir başarı gördü, ancak seri o zamandan beri büyük ölçüde sessiz kaldı.

Portal RTX, Eylül ayında duyuruldu ve şimdi 8 Aralık'ta piyasaya sürülmesi planlanıyor. Portal RTX, esasen Portal ile aynı oyun, ancak büyük bir görsel güncellemeye sahip. Işın izleme özellikli grafik kartlarının gücünden yararlanan oyun, şimdi yeni yüksek çözünürlüklü dokular, mevcut modellerin yüksek poligonlu versiyonları ve 4K grafiklerle yükseltildi. Portal'ın ilk çıkışından on beş yıl sonra, oyun muhtemelen hiç bu kadar iyi görünmemişti. Nvidia DLSS 3 ayrıca kare hızlarını önemli ölçüde artırmaya ve bunları dengelemeye yardımcı olacak.

Bakalım oyun çıktığında nasıl gözükecek?

 

 

Valorant'tan DUO PAKETİ!
Valorant'tan DUO PAKETİ!

Valorant yeni dönem içeriklerinden biri daha sızdı. Sızan bilgilere göre DUO / Çift paketi olarak geçecek yeni bir kapsül oyuna ekleniyor.