Star Wars: The Old Repuclic 10 Yıl Daha İçerik Üretecek

Star Wars: The Old Repuclic 10 Yıl Daha İçerik Üretecek

GameCentral, BioWare ile The Old Republic'in 10. yıl dönümü ve yeni Legacy Of The Sith'in neden son genişleme paketi olmayacağı hakkında konuştu.

GameCentral, BioWare ile The Old Republic'in 10. yıl dönümü ve yeni Legacy Of The Sith'in neden son genişleme paketi olmayacağı hakkında konuştu.

11 700 

Bu yaz, Star Wars : The Old Republic 10. yıl dönümünü kutladı ve oyuncuların dört gözle bekleyecekleri yepyeni bir genişleme paketi duyurdu: Legacy Of The Sith, 14 Aralık'ta çıkacak. Çok oyunculu genişlemenin bir 'uzay korkusu' hissi vermesi amaçlanıyor. Oyuncular çok çok uzaklardaki bir galakside yepyeni bir maceraya atılacak.

Zaman çizelgesi açısından, Eski Cumhuriyet, orijinal Star Wars filmindeki olaylardan yaklaşık 4.000 yıl önce ve iki Knights Of The Old Republic oyunundan yaklaşık 300 yıl sonra geçiyor. Temel oyun Steam'den veya resmi web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir ve oyuncular, böyle büyük bir MMO için alışılmadık derecede cömert olan bir battle pass aboneliği gerekmeden önce 60. seviyeye kadar ilerleyebiliyorsunuz.

Oyun üzerinde 'sonsuza kadar' çalıştığını iddia eden yaratıcı yönetmen Charles Boyd, 'Yapabildiğimiz kadar uzun süre bu oyun için içerik üretmeye devam etmek istiyoruz' dedi. 'Bir Star Wars fanatiği olarak gerçekten harika bir ekibimiz var ve kimsenin yapamayacağı şeyleri yapıyoruz.'

'Önümüzdeki birkaç yıl için EA ile anlaştık.” diyor Boyd, 'Bir 10 yıl daha dayanmak istiyorsak, birçok iyileştirme, birçok değişiklik yapmamız, nereye gittiğimizi, hikayemizin nereye gittiğini bulmamız gerekiyor. Legacy Of The Sith’i ne olarak görüyoruz? Önümüzdeki 10 yılın başlangıcı gibi!'

Planları, henüz herhangi bir ayrıntıya giremeseler bile, yeni genişlemenin ötesine geçiyor. Yapımcı Keith Kanneg, "Gelecekte genişleme yapmama gibi bir düşünce olduğunu düşünmüyorum" dedi.

Bir oyuncunun bakış açısından, The Old Republic'in çekiciliği her zaman karakterlerin ve zengin hikayelerin özelleştirilmesi olmuştur. 'BioWare oyununda edindiğiniz belirli bir deneyim türü var. Bu projeye gelen geliştiricilerin çoğu Knights Of The Old Republic ve Baldur's Gate gibi oyunların kıdemlileriydi ve biz bunu MMO'lar hakkında bu kadar havalı olan şeylerle nasıl harmanlayabileceğimize bakıyorduk," diyor oyun direktörü Charles Boyd.

1 (26)

Ücretsiz oynamanın ne kadar kolay olduğu düşünüldüğünde, The Old Republic'i denemek için her zaman iyi bir zaman. Yine de bizi oyuna teşvik eden sadece Legacy Of The Sith değil, BioWare'in bunun ötesinde en az beş yıl daha içerik garantisinin verileceğini söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Square Enix’in Yeni Oyunu, “Triangle Strategy” İçin Fragman Yayınlandı

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

PlayStation, Xbox Game Pass Tarzı Bir Hizmet Planlıyor
PlayStation, Xbox Game Pass Tarzı Bir Hizmet Planlıyor

Yeni hizmet, hem yeni hem de çok, çok eski oyunlara erişim sağlayabilmenizi sağlayacak.