The Wicher'ın Remake'i Açık Dünya Olacak!

The Wicher'ın Remake'i Açık Dünya Olacak!

CD Projekt, Witcher Remake'in bir açık dünya oyunu olacağını onayladı. Bugün yatırımcılara sunduğu bir raporda, yayıncı yeni oyunun bir "Açık dünya

CD Projekt, Witcher Remake'in bir açık dünya oyunu olacağını onayladı. Bugün yatırımcılara sunduğu bir raporda, yayıncı yeni oyunun bir "Açık dünya RPG'si" ve orijinalin "modern bir yeniden yorumlanışı" olduğunu söyledi.

The Witcher, 2007'de yayınlandı ve daha küçük mahzen ve mağara haritaları içeren bir dizi büyük haritayaya sahipti, ancak The Witcher 3'ün yaptığı şekilde büyük bir açık dünyaya sahip değildi.

CD Projekt'in Ekim ayında açıklanan remake planları hakkında henüz çok bir şey duymadık. Ancak bu yeni açıklamanın yanı sıra, geliştirme sürecinin CD Projekt'in gözetiminde yakın tarihli RPG Seven: The Days Long Gone'un yapımcısı Fool's Theory tarafından yürütüldüğünü biliyoruz.

CD Projekt ayrıca yeni bir Witcher üçlemesi ve yan oyunlar üzerinde çalışıyor, bu yüzden bu Remake'i başka bir stüdyoya vermeleri mantıklı.

 

Diablo 4, Haziran'da Geliyor! Fragman, Fiyatlar ve Daha Fazlası!
Diablo 4, Haziran'da Geliyor! Fragman, Fiyatlar ve Daha Fazlası!

Bu gece The Game Awards'da muhteşem bir sinematik fragmanla duyurulan Diablo 4, 6 Haziran 2023'te PC'ye geliyor! Blizzard ayrıca Diablo 4