VALORANT 6.03 Yama Notları

VALORANT 6.03 Yama Notları

Valorant 6.03 Yama Notları Yayınlandı! "Merhaba! Ben Jo-Ellen. Tam Gaz'a dair verdiğiniz geribildirimler için çok teşekkürler. Bu oyun modunu

Valorant 6.03 Yama Notları Yayınlandı!

"Merhaba! Ben Jo-Ellen. Tam Gaz'a dair verdiğiniz geribildirimler için çok teşekkürler. Bu oyun modunu bu kadar sevmiş olmanız bizi epey mutlu ediyor. Ek olarak bir Killjoy ve Raze değişikliği ve birçok hata düzeltmesi de getirdik.

AJAN GÜNCELLEMELERİ
killjoy-banner.png

Killjoy
Son Chamber dengelemesi ve Killjoy'un Tecrit'inin (X) güvenilirliğinin artması neticesinde Killjoy oyunda çok önemli bir Gözcü ajan haline geldi. 5.12 Yaması'nda getirdiğimiz hasar ve can değişiklikleri sırasında Killjoy'un taretinin ekosistemdeki yerini düşünerek can değerini azaltmamıştık. Mevcut durumda ise aşağıdaki değişiklikleri yapma kararı aldık.

Taret'in (E) can değeri azaldı: 125 >>> 100
Taret'in (E) can değerini azaltarak rakiplerin özellikle düşük hasarlı silahlar kullanırken bu yetenekle daha kolay baş edebilmesini sağlıyoruz.
Tecrit (X) puan bedeli arttı: 7 >>> 8
Killjoy'un ultisinin karşı oyun planı olmayan rakiplere karşı güçlü bir koz olduğunu biliyoruz ve bununla bir sorunumuz yok ancak halihazırdaki güvenilirliğini göz önünde bulundurunca bu yetenek olması gerekenden daha sık kullanılıyordu.
raze-banner.png

Raze
Yeteneğin ikincil mekaniğini de göz önünde bulundurunca Bombot'un istihbarat toplama süresinin oyun için sağlıklı seviyenin üzerinde olduğunu düşünüyoruz. Bombot'un Raze ve takımı için köşeleri temizleyebilmek adına daha temkinli kullanılmasını sağlayabilmek amacıyla yeteneğin kat edebileceği mesafeyi kısaltıyoruz.

Bombot'un (C) süresi azaldı: 10 sn. >>> 5 sn.
MOD GÜNCELLEMELERİ
Tam Gaz
Tam Gaz betasının ocakta sona ereceğini söylemiştik hatırlarsanız. Beyaz bir yalan söylemiş olduk çünkü modu kalıcı hale getirmeye karar verdik. Geribildirimleri hâlâ bekliyoruz ama!
SOSYAL GÜNCELLEMELER
Gerçek Zamanlı Metin Değerlendirmesi (şimdilik sadece Kuzey Amerika'da) ajan seçim ekranına eklendi.
GİDERİLEN HATALAR
Sage, Neon, Jett ve Yoru'nun saç yükseklikleri standart dikey uzunluğa uygun olacak şekilde değiştirildi.
Yapay zekâ (örn. Skye'ın İzsürenler'i [X]) artık Pearl'de Savunan Taraf Başlangıcı'nın yakınındaki yalnızca eğilerek geçilebilen bağlantı noktasından geçebilecek.
KAY/O'nun bazen İPTAL/Komut (X) sırasında düştükten sonra hareket edebilmesine neden olan bir hata giderildi."

 

Marvel's Wolverine Görüntüleri Sızdırıldı!
Marvel's Wolverine Görüntüleri Sızdırıldı!

Geçtiğimiz haftalarda bilgisayar korsanlarına karşı mücadele veren Insomniac Games bu mücadeleyi kaybetmiş gibi görünüyor.