VALORANT Mobil'in Testleri Çok Yakında Başlıyor!

VALORANT Mobil'in Testleri Çok Yakında Başlıyor!

VALORANT Mobile çok yakında testlere başlayacak - VALORANT artık mobil cihazlara geldiği için espor dünyasında bu büyük gelişmelerden biri

VALORANT Mobile çok yakında testlere başlayacak - VALORANT artık mobil cihazlara geldiği için espor dünyasında bu büyük gelişmelerden biri olarak kabul edilebilir. Riot Games, VALORANT serisinin mobil cihazlara geleceğini ve ayrıca bir ay sürecek bir oyun içi etkinliğe ev sahipliği yapacağını onayladı. Geliştiriciler, oyunu ilk olarak Çin'de test etmeye başladı. Son sızıntılar, Riot'un VALORANT Mobile'ın dahili testine çok yakında başlayacağını ortaya koyuyor. 

Valorant Mobil'de ne zaman kullanıma sunulabilir?
Valorant Mobile – Riot Games Büyük Duyuru: Şu anda her ay 14 milyondan fazla oyuncusu olan, yalnızca PC'de oynaması ücretsiz, rekabetçi birinci şahıs nişancı oyununun mobil versiyonu üzerinde çalışılıyor, ancak Riot ne zaman olduğunu söylemedi. 

Valorant Tarafından İlginç Söylenti!
Valorant Tarafından İlginç Söylenti!

Dün yaptığımız haberde Valorant'ın sıradaki ajanından gelen ufak bilgileri sizler için derlemiştik. Bugün ise kaynağı belli olmayan bir dedikodu sosyal medyaya düştü. Doğruluğundan emin olmadığımızı belirterek anlatmaya başlayalım.