VALORANT Yeni Etkinliği “İyiliği Paylaş” ile Gelirini Bağışlayacak!

VALORANT Yeni Etkinliği “İyiliği Paylaş” ile Gelirini Bağışlayacak!

VALORANT Yeni Etkinliği “İyiliği Paylaş” ile Gelirini Bağışlayacak! VALORANT Türkiye yeni kostüm ve aksesuarlar içerecek olan “İyiliği Paylaş” paketini

Toplumsal Etkiyi Bir Üst Seviyeye Taşımak

Bu Aslında Ne Anlama Geliyor?

Teşekkürler

VALORANT Yeni Etkinliği “İyiliği Paylaş” ile Gelirini Bağışlayacak!

VALORANT Türkiye yeni kostüm ve aksesuarlar içerecek olan “İyiliği Paylaş” paketini kullanıcılarla buluşturdu. VALORANT Türkiye 21 Ekim’de yapmış olduğu Twitter paylaşımında;

 

“Paketteki silah kaplamalarından elde edilen gelirin %50'si, aksesuarlardan elde edilen gelirinse %100'ü Riot Games Toplumsal Etki Fonu'na aktarılacak.”

 

diyerek bu paketi tanıttı ve bir anket düzenledi. Aksesuarlar ve kostümler içeren paket bugün VALORANT mağazasına eklendi.

 

Riot Games Toplumsal Etki Fonu Nedir?

Riot Games’in sitesinde aktardığı bilgiler şu şekilde:

League of Legends oyuncuları, uzun zamandır topluluklarına büyük bir önem veriyor. Oyuncular son birkaç yılda dünyanın dört bir yanındaki 25 farklı hayır kurumuna 15 milyon doların üstünde bağış yaptı. Tabii bu cömertlikleri gözlerden kaçmadı. Oyuncu topluluğu olarak bir araya geldiğimizde gerçekten olağanüstü işlere imza atabiliyoruz. 

Toplumsal Etkiyi Bir Üst Seviyeye Taşımak

Bu yılın başlarında dünyanın en büyük sorunlarını çözmeyi hedefleyen çeşitli küresel kuruluşlara doğrudan yatırım yapabilmemizi sağlayan Riot Games Toplumsal Etki Fonu adlı özel bir hayırseverlik girişimi oluşturduk. 

Özetlemek gerekirse bu girişim sayesinde Riot ve dolayısıyla da oyuncular, dünya çapında daha büyük değişiklikler yapma imkânı kazanıyor. Toplumsal Etki Fonu'nu kurduğumuzdan beri eğitim, fırsat ve küresel vatandaşlık alanlarında eşitlik kurulabilmesi için oyuncular adına 4 milyon doların üstünde bağış yaptık bile. Toplumsal Etki Fonu, etkimizi bir üst seviyeye taşıma ve toplumsal gelişimi hızlandırma çabamız.

Bu Aslında Ne Anlama Geliyor?

Riot Games Toplumsal Etki Fonu, oyun geliştiricisi ve yayıncısı Riot Games'den tamamen ayrı bir oluşum. Ayrıca, elde edilen tüm gelirlerin odaklandığımız alanlarda olumlu sosyal etkiler gerçekleştirmesi için yapılandırılmış bir fon.

  • Toplumsal Etki Fonu yatırım yapma, fonlama ve olumlu sosyal değişimi hızlandırmayı hedefleyen çeşitli kuruluşlarla ortaklık kurma yöntemlerimizi daha stratejik bir hale getirecek.
  • Ayrıca bu yeni yapı, Riot'un diğer küresel kuruluşlarla etkileşime geçerken ve partnerlik kurarken daha yaratıcı olmasını sağlayacak. Ne de olsa günümüzün en zorlu sorunlarını tek başımıza çözemeyiz.
  • Topluluğumuzun sorunlarını çözmeye odaklanan, cüretkâr ideallerin peşinden giden ve yardıma ihtiyacı olanlar için eşitlik sağlamaya çalışan kuruluşları desteklemeye devam edeceğiz.
  • Ayrıca bu, birden fazla oyunu desteklemeye başladığımızda oyuncuların yaptığı etkiyi arttırmamızı ve topluluğumuzun daha büyük bir kısmını süreçlerimize dahil etmemizi sağlayacak. Gelecekteki bütün bağış toplama etkinliklerimiz Toplumsal Etki Fonu'nu destekleyecek ve aynı zamanda olabildiğince büyük bir etki bırakmamız için kaynaklarımızı biriktirme fırsatı oluşturacak.

 

Teşekkürler

Oyuncularımıza gösterdikleri ilgi, sadakat ve tutku için Riot'ta çalışan herkes adına teşekkür ederiz. Bu, toplumsal etki alanında attığımız ilk adım olmasa da en büyüğü. Birlikte başaracağımız güzel şeyler daha yeni başlıyor ve bu yolun bizi nereye götüreceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”


 

 

Killjoy ve Deadlock'a Dengeleme Geliyor!
Killjoy ve Deadlock'a Dengeleme Geliyor!

Çarşamba günü gelecek olan 8. Bölüm ile beraber Killjoy ve Deadlock'a bir dengeleme geliyor.