Yeni “Mana” Oyunu Konsollar İçin Geliştirme Aşamasında

Yeni “Mana” Oyunu Konsollar İçin Geliştirme Aşamasında

Seri yapımcısı Masaru Oyamada, Mana serisinin 30. yıl dönümü canlı yayınında konsollar için yeni bir Mana oyunu geliştirildiğini duyurdu.

Seri yapımcısı Masaru Oyamada, Mana serisinin 30. yıl dönümü canlı yayınında  konsollar için yeni bir Mana oyunu geliştirildiğini duyurdu.

Oyamada, canlı yayın sırasında haberi doğruladı ve oyunun şu anda geliştirme aşamasında olduğunu belirtti – ancak bugün açıklayamadılar.

Oyamada, "Bunu burada harika bir videoyla duyurabilseydik güzel olurdu, ancak 30. yıl dönümümüze daha yeni başladık," dedi. “Dürüst olmak gerekirse, hala geliştiriyoruz, ancak duyuru için lütfen biraz daha bekleyin. Aslında, Bay Ishii ( Mana serisinin yaratıcısı Koichi Ishii ) geçen gün ona bir göz attı. Geldiğimiz nokta bu, umarım dört gözle beklersiniz. Geliştirmede daha gidecek çok yolumuz var…. Konsollara getirmeye hazırlanıyoruz, bu yüzden bizi bekleyeceğinizi umuyoruz.”

Serinin en yeni oyunu Legend of Mana Remaster, PC, Nintendo Switch ve PlayStation 4 için piyasaya sürülmüştü.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Square Enix ve Team Ninja Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin'i Duyurdu

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

League of Legends'ın Yeni Şampiyonu: Aurora!
League of Legends'ın Yeni Şampiyonu: Aurora!

League of Legends, 2024 sezonunda oyunculara yeni bir heyecan getirecek olan Vastaya büyücüsü Aurora ile karşımıza çıkıyor. Smolder'dan sonra oyuna eklenecek bu yeni şampiyon, solo-lane oynayış stiline yeni bir boyut katacak. Hem üst koridorda hem de orta koridorda oynanabilen bu şampiyon, çeşitli oyun stratejileri ve taktikler sunacak. Bugün artık resmi olarak Aurora'nın nasıl gözükeceğini ve arka plan hikayesinden bazı parçaları öğrenebildik. Hemen üzerine konuşmaya başlayalım!