Yeni Windows 11 Güncellemesi SSD'leri Kötü Etkiledi!

Yeni Windows 11 Güncellemesi SSD'leri Kötü Etkiledi!

En son özellik / hata düzeltme güncellemesini uygulayan Windows 11 kullanıcıları, depolama performansından şikayet ediyor. Etki, etkilenenler

En son özellik / hata düzeltme güncellemesini uygulayan Windows 11 kullanıcıları, depolama performansından şikayet ediyor. Etki, etkilenenler için oldukça şiddetli görünüyor, bazıları aktarım performansının yarıya düştüğünden bahsederken, diğerleri işletim sistemi ve oyun yüklemenin çok daha uzun sürdüğünü söylüyor. Neyse ki, bu hatanın kurbanları, güncellemeyi geri almanın önceki depolama performanslarını geri getirdiğini söylüyor. Ek olarak, Windows 11 ve aynı güncelleme kullanılarak yapılan hızlı bir testte bu performans sorununu tekrarlayamadık.

Windows 11 için Moment 2 Güncellemesi, Windows Deneyimi blogunda izlendikten birkaç hafta sonra, Salı Yaması sürümü olarak geçen hafta geldi. Microsoft mühendisliği, geri bildirimleri izlemek ve yanıtlamak için bir Reddit dizisi başlattı, ancak dizi, tekrar tekrar gündeme getirilen bir dizi sorunla karşılaştı. Muhtemelen yorumlarda tartışılan en sinir bozucu hata, depolama performansını etkilediği yönündeydi.

Şikayetler / geri bildirim döngüsünün bu erken aşamasında, etkilenen yapılandırmalardan, bu sorunun ölçeğinden veya tam olarak ne olduğundan emin olamayız. Ancak, sorun en çok NVMe SSD depolaması kullanıcılarını etkiliyor gibi görünüyor.

Kara Kartal Beşiktaş'ın Resmi Pin Sponsoru Dijipin!
Kara Kartal Beşiktaş'ın Resmi Pin Sponsoru Dijipin!

Yapılan imza töreninin ardından Dijipin ve Beşiktaş güçlerini birleştirdi!