2D Ghost of Tsushima Oyunu: Trek to Yomi

2D Ghost of Tsushima Oyunu: Trek to Yomi

Bu hafta sonu duyurulan ve Ghost of Tsushima'yı anımsatan Trek to Yomi, bizi feodal Japonya'da güzel bir 2D yolculuğa çıkartmaya hazırlanıyor. Yapım 2022 yılında çıkacak.

Bu hafta sonu duyurulan ve Ghost of Tsushima'yı anımsatan Trek to Yomi, bizi feodal Japonya'da güzel bir 2D yolculuğa çıkartmaya hazırlanıyor. Yapım 2022 yılında çıkacak.Geliştirici Flying Wild Hog'un başlığı, Devolver Digital'in E3 basın toplantısında en dikkat çekici olanlardan biriydi . Oyunun 2022'de PS5 , PS4, Xbox One, Xbox Series X ve PC'ye geleceği belirlendi ancak daha spesifik bir bilgi henüz paylaşılmadı.

Konu olarak kısaca kasabasının yeminli bir koruyucusu ve samuray olan Hiroki rolünü üstleniyorsunuz. Tabii olay sizin evinizi ve sevdiklerinizi yoketmeye çalışan bir tehdit olduğunda her şey değişebiliyor.

Geliştirici Flying Wild Hog, Steam sayfasındaki bir açıklamada şöyle diyor: "Trajedi ile karşı karşıya kalan ve görevine bağlı olan yalnız samuray, kendisiyle yüzleşmek ve ileriye giden yoluna karar vermek için yaşam ve ölümün ötesine geçmeli." “Böylece Hiroki'ye düşüşü ve umarız daha sonra zafere dönüşü karşısında yardım edeceksiniz. “ dedi.

Oyun genel olarak, Ghost of Tsushima'nın geçen yıl PS4 ve PS5'e getirdiği hisleri inanılmaz derecede andırıyor. Tabii o oyun sizin için bir şey yaptıysa, en azından estetik olarak, burada heyecanlanmak için bolca sebep var...

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yönetmen Hidetaka Miyazaki, Elden Ring Detaylarını Açıkladı

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Ubisoft'un Korsancılık Oyunu Skull and Bones, 6. Kez Ertelendi...
Ubisoft'un Korsancılık Oyunu Skull and Bones, 6. Kez Ertelendi...

Bu noktada adeta bir şaka gibi görünse de Ubisoft'un son mali çağrısına göre yayıncı Skull and Bones'u bir kez daha erteledi. İlk olarak